Koszyk 0
Opis:
Kiedy Alicja przez przypadek wpada do króliczej nory, nagle znajduje się w dziwnym świecie pełnym niezwykłych postaci. Odkryj ten niesamowity świat dziwactw i fantazji, kolorując pięknie, szczegółowo zilustrowaną historię Alicji. Pozwól swojej wyobraźni zerwać się ze smyczy, poznając Białego Królika i Kota z Cheshire, napij się herbaty z Szalonym Kapelusznikiem i zagraj w krokieta z gniewną ... Królową Kier. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Opracowanie Zbiorowe
  • 2016
  • 96
  • 240
  • 240
  • 19
  • 9788379837984
  • 9788379837984
  • ZD5V7

Recenzje czytelników

Podbite serce

Ocena:
Autor:
Data:
"Podróż do Krainy Czarów" podbiła moje serce już po pierwszym przekartkowaniu. Kolejne obrazki tworzą spójną opowieść o tym jak Alicja podążała za białym królikiem, a także jakie cuda i dziwy spotkała po drodze. Jeśli ktoś jest fanem Alicji, z pewnością będzie mieć sporo zabawy i wiele przyjemności z wypełniania kolorem każdej ze stron, które są wypełnione motywami rodem z Krainy Czarów.
Czy ta recenzja była przydatna?

Podróż do Krainy Czarów

Ocena:
Autor:
Data:
Kolorowanki w naszym życiu dla każdego mają różne znaczenie. Dla jednych to tylko zabawa, dla innych zajęcie dla zabicia czasu. Jednak kolorowanie może mieć właściwości odstresowujące, jeżeli mamy problemy w szkole, w domu, bądź w pracy i nie umiemy sobie samemu pomóc, to najlepszym dla nas ratunkiem jest usiąść w fotelu wraz ze słuchawkami i po prostu kolorować. Zapewne zadacie pytanie, jak dorosły już człowiek może bawić się w kredki i rysunki ... Ten właśnie album wydany przez Zieloną Sowę pokazuje, że niektóre rysunki są za trudne dla zwykłego pięcioletniego dziecka. Oczywiście ta kolorowanka przedstawia historię Alicji, która biegnąc za śnieżnobiałym królikiem wpada prosto do nory. Postacie są naprawdę bardzo pięknie przedstawione, a pod nimi wypisane ładną czcionką wybrane cytaty z książki. Wszystko to daje piękny i dogodny obraz dla użytkownika, który zdecyduje się na kolory.
Zespół, który to wykonał nie tylko sam wymyślał grafikę i ilustracje, ale też ich wystawy można zobaczyć na całym świecie. Dlatego mieć u siebie w domu namiastkę tego co figuruje na różnych kontynentach to zaszczyt.
Okładka albumu prezentuje się bardzo ładnie i błyszcząco. Strony mają format połowy A4. Strony są tak skonstruowane, że kredka jakakolwiek by to była, nie przebija się na następną ilustrację, kolory są soczyste i pięknie wyglądają.
Oczywiście zaraz po odebraniu książki i dokładnych oględzinach nie mogłam wytrzymać i pokolorowałam już cztery ilustracje. Dlatego bardzo zapraszam do zabawy i do poznania nowej, pokazanej obrazkowo Alicji W Krainie Czarów.
Dajcie się wciągnąć w wir zabawy!
Ocena: 10/10
Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena