1. Kiedy nie zapłacisz za przesyłkę?

- Zawsze kiedy zamawiasz komplety do klas 1-3  niezależnie od formy dostawy: z dostawą za pośrednictwem Poczty Polskiej, kuriera DHL, do Paczkomatów inPost, kiosków RUCHu i do jednej ze 175 księgarni Matras. Nie dotyczy opcji za pobraniem.
- Zawsze, kiedy w czasie składania zamówienia wybierzesz opcję odbioru w wybranej, jednej ze 175 na terenie całej Polski księgarni Matras.
- Kiedy Twoje zamówienie przekroczy kwotę 140 zł, bezpłatnie dostarczymy przesyłkę kurierem DHL, za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz do  jednego z niemal 600 Paczkomatów In Post i kiosków RUCHu  na terenie całej Polski.

Uwaga!

Dostawa do księgarni Matras oraz Paczkomatu inPost i kiosków RUCHu dotyczy wyłącznie zamówień przedpłaconych, to znaczy że zamówienie wysyłamy po wpłynięciu opłaty za zamówienie na nasze konto.

Jeśli zamówisz produkty oznaczone jako: "Szybka wysyłka 24h!" możesz również wybrać opcję dostawy na wskazany adres za pośrednictwem kuriera DHL.
Opcja dostawy kurierem DHL z płatnością przy odbiorze jest wyłączona dla zamówień zawierających produkty oznaczone jako "przedsprzedaż" oraz "wysyłamy w 3-6 dni".

Płatności są obsługiwane przez naszych partnerów - serwis PayU.pl oraz serwis PayPal. Dzięki temu możesz zapłacić szybkim przelewem internetowym, przelewem bankowym lub kartą płatniczą (na zapłatę za zamówienie oczekujemy 7 dni od dnia złożenia zamówienia).