Koszyk 0
Opis:
Powieść autorki bestsellera P.S. Kocham cię. Lou, biznesmen, mąż i ojciec dwojga małych dzieci, żyje głównie pracą. Zaniedbuje rodzinę i wciąż ma tyle obowiązków, że najchętniej przebywałby w dwóch miejscach jednocześnie. Na kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem spotyka tajemniczego żebraka, Gabe'a, którego postanawia zatrudnić w swojej firmie. Wkrótce Lou odkrywa, że Gabe posiada umiejętność... bycia w dwóch miejscach jednocześnie! Czy to faktycznie możliwe? Sympatyczna powieść o tym ... co w życiu naprawdę najważniejsze. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Cecelia Ahern
  • 2010
  • 320
  • 200
  • 125
  • 978-83-247-19-082
  • 9788324719082
  • Z9282

Recenzje czytelników

Ciepła powieść dla każdego

Ocena:
Data:
Prezenty bywają różne. Bywają nietrafione, bywają też takie, które dają nam mnóstwo radości.
W książce "Podarunek" (napisała ją Cecelia Ahern, autorka bestellerowej powieści "PS.Kocham cię", na podstawie której nakręcono film) spotykamy trochę inny rodzaj prezentu.
Taki, który zmienia życie.

Patrząc na postawę głównego bohatera, Lou, pojęcie "pracoholik" wypada przy nim blado.
To jest człowiek, który mimo posiadania wspaniałej rodziny i domu ... jest zajęty tylko i wyłącznie jednym aspektem swojego życia- pracą.
Od rana do nocy, bez względu na wszystko i wszystkich.

Cud, że w tym pośpiechu, w którym nie zauważa potrzeb własnej żony czy dzieci,zauważył bezdomnego pod swoim biurowcem. Po bliższym zapoznaniu się z nim, w przypływie dobrego serca, postanowił zaoferować mu pracę, w prestiżowej korporacji, w której sam się trudni.
Wolałabym nie zdradzać konsekwencji tej znajomości, ale jak się z pewnością domyślacie, jego nowy znajomy odmieni jego życie.
Okazał się właściwym człowiekiem na właściwym miejscu, ponieważ Lou bardzo potrzebował zrozumieć, co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze.

"Podarunek" to ciepła, lekka i ciekawa książka z mądrym przesłaniem. Czytało mi się ją naprawdę dobrze, pobudza do przemyśleń, trochę inspiruje i kieruje nasze myśli w stronę najważniejszych aspektów naszego życia. Od czasu do czasu lubię sięgnąć po taką właśnie, trochę lżejszą, literaturę.Myślę, że jest to naprawdę świetna lektura na poprawę humoru, spodoba się każdemu.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Najpiękniejsza historia o miłości!

Ocena:
Autor:
Data:
Nigdy nie czytałam piękniejszej książki, która zawierałaby w sobie tyle ciepła, miłości, zaangażowania i prawdy. Jest to idealny prezent dla każdego: starszego, młodszego, zakochanego, singla... Uczy ona jak naprawdę kochać - za dobre i na złe. Jeśli jeszcze tego nie robicie, jeśli jeszcze nie kochacie bezwarunkowo, to książka ta jest jakoby obuch, jakim dostaje się po głowie: mamy mało czasu na kochanie, więc... nie czekajmy. Rzućmy się na głęboką wodę i zaryzykujmy!
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena