Koszyk 0
Opis:
Kolekcja „Poczytaj mi, mamo” to niezwykły upominek dla paru pokoleń czytelników z okazji dziewięćdziesiątych urodzin „Naszej Księgarni”. Najpiękniejsze książeczki, które przez lata ukazywały się w tej serii, publikujemy w niezmienionej szacie graficznej, aby bajkom i wierszom znakomitych pisarzy znów mogły towarzyszyć prace wybitnych ilustratorów. W „Poczytaj mi, mamo. Księ ... dze szóstej” po raz kolejny otwieramy drzwi do pełnego magii i nostalgii królestwa naszego dzieciństwa… W tym tomie znajdziecie następujące poczytajki: * „Babcia też człowiek” * „Potworek” * „Wiosenna wędrówka” * „Hihopter” * „Kropka szczęścia” * „Niezwykła podróż Ali Baby” * „Wielka przygoda w małym miasteczku” * „Nikt się nie trzęsie” * „Ali Baba i pasterz” * „Dziewczynka z tęczy”. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Helena Bechlerowa
  • 2015
  • 1
  • 280
  • 215
  • 165
  • *, 9788310-12967-3
  • 9788310129673
  • ZCXRH
  • 4-6 lat

Recenzje czytelników

Prezent (nie tylko) dla Twojego dziecka

Ocena:
Autor:
Data:
Seria "Poczytaj mi mamo" już po raz szósty przenosi nas w czasy naszego dzieciństwa, jakże odmiennego od dzieciństwa naszych dzieci. Wraz z tą książką, podarujemy naszym dzieciom malutką cząstkę naszych beztroskich lat.
Księga szósta to zbiór kolejnych dziesięciu opowiadań m.in. "Babcia, też człowiek", "Wiosenna wędrówka", "Kropka szczęścia", czy niezapomniana "Niezwykła podróż Ali Baby". Jak zwykle ... opublikowana w niezmiennej szacie graficznej, z cudownymi ilustracjami, a jednocześnie wspaniale wydana, w twardej oprawie i na świetnym papierze.
Polecam wszystkim dzieciom i ich rodzicom, ponieważ, dzieci dzięki tej książce mogą poznać trochę "innego świata", a rodzice do owego "innego świata" powrócić.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Zarówno

Ocena:
Autor:
Data:
mnie, jak i mojej trzyletniej córce podobają się książki z tej serii. Ja mogę wrócić do swojego dzieciństwa, a także wprowadzić do niego moje dziecko. Szczerze polecam :)
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena