Koszyk 0
Opis:
Śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia daktyli. Jeż Kolczatek znajdujący dom na zimę w berberysie. Kłopoty ze snem kota Filemona. Niebieska dziewczynka wykradająca się nocą z obrazka... Te obrazy nigdy nie opuściły naszej wyobraźni. Z okazji dziewięćdziesięciolecia Naszej Księgarni postanowiliśmy zebrać w kilku tomach najpiękniejsze książeczki, które przez lata ukazywały się w serii Poczytaj mi, mamo. Publikujemy je w niezmienionej szacie graficznej, aby bajkom naszych wielkich pisarzy znów ... jak kiedyś, towarzyszyły prace wybitnych plastyków. W "Poczytaj mi, mamo. Księdze pierwszej" otwieramy drzwi do pełnego magii i nostalgii królestwa naszego dzieciństwa. Autorzy: Helena Bechlerowa, Sławomir Grabowski, Marek Nejman, Joanna Papuzińska, Janina Porazińska, Danuta Wawiłow |Ilustratorzy: Elżbieta Gaudasińska, Julitta Karwowska-Wnuczak, Edward Lutczyn, Maria Orłowska-Gabryś, Danuta Przymanowska-Boniuk, Zbigniew Rychlicki, Anna Stylo-Ginter, Zdzisław Witwicki. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • 2010
  • 0
  • 280
  • 215
  • 165
  • *, 97883-10-119148
  • 9788310119148
  • Z8926
  • 1-3 lata, 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Nasza Księgarnia zrobiła nam niespodziankę!

Ocena:
Autor:
Data:
Któż z nas nie pamięta bajek z cyklu "Poczytaj mi, mamo"? Niejeden z nas kolekcjonował małe książeczki i z wielkim sentymentem do nich powracał. Cóż się z nimi stało potem? W moim przypadku zebrane egzemplarze przepadły podczas przeprowadzki, później zapomniane, bo przecież "jestem dorosła".

Jednak gdy nadszedł czas założenia rodziny i w moim życiu pojawiło się dziecko, pamięć o tych bajkach powróciła. Ale skąd teraz je wziąć ... Po przejrzeniu aukcji internetowych i odwiedzeniu znajomych mi antykwariatów stwierdziłam ze smutkiem, iż cykl "Poczytaj mi, mamo" to towar niemal deficytowy.

Wielka radość nastała, kiedy na stronie internetowej zobaczyłam w zapowiedziach "Księgę pierwszą". Nie dość, że powraca fabuła znanych nam z dzieciństwa opowiastek, to jeszcze firma postanowiła wydać je w niezmienionej formie. I faktycznie: choć wielkość książki jest inna, okładka twarda, to na stronach znajdują się idealnie odzworowane stronice dawnych wydań cyklu. Powróciły wspomnienia. Aż łezka się w oku zakręciła.

Niemal natychmiast po zakupie zabrałam się za czytanie, a zaciekawiona córeczka porzuciła zabawki i dołączyła do mnie prosząc, bym i jej poczytała na głos.

Mam ogromną nadzieję, że wydawca w niedalekiej przyszłości wypuści na rynek kolejne części zbioru "Poczytaj mi, mamo", by ostatecznie wznowić wszystkie znane nam z dzieciństwa bajki tego cyklu.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Wydanie OK tresc szokujaca ;)

Ocena:
Autor:
Data:
Wiem, wychowalismy sie na tych bajeczkach i z przyjemnoscia wzielam do reki tak ladne wydanie... Ale jak wczytalam sie w tresc tych bajek to szok - niestety w niektorych negatywne obrazowanie jest tak mocne ze "czytajac" corce poprostu zmieniam ich tresc na lagodniejsze zwroty i pozytywne relacje.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena