Koszyk 0
Opis:
Pragniesz zrewolucjonizować swoje podejście do pływania? Książka "Pływanie dla każdego" wprowadzi Cię w tajniki metody Total Immersion. Niezależnie od wieku, poziomu umiejętności i naturalnych predyspozycji będziesz pływać szybciej, efektywniej i z mniejszym wysiłkiem. Koncentrując się na odpowiednim ułożeniu ciała i zgłębianiu świadomości swoich ruchów, staniesz się pływackim mistrzem, a trening już nigdy nie wyda ci się męczący!
Mniej Więcej
  • Terry Laughlin
  • 2007
  • 202
  • 220
  • 155
  • 97883-926387-04
  • 9788392638704
  • N4610

Recenzje czytelników

Pływanie dla kązdego - jak radzić sobie ze słabościami w wodzie.

Ocena:
Autor:
Data:
Widzisz ludzi obok, którzy biegają, jeżdżą na rowerze, czujesz potrzebę wysiłku, rywalizacji, poprawy sylwetki, podejmujesz decyzję - wchodzisz na basen - a tam woda okazuję się silniejsza od Ciebie, szybkie pływnie ludzi obok odbiera Ci całą motywację - czy w tej chwili Twój plan musi legnąć w gruzach???
Napewno NIE!!! - Książka ta pozwoli Ci nauczyć się pływać głową a nie szerokimi barkami. Autor w świetny sposób ukazał tajniki odnoszenia sukcesu w wodzie. Szereg zdjęć, pomocne komentarze ... a przede wszystkim dawka porad psychologicznych jak sobie radzić w wodzie z zmęczeniem, jak pokonywać chwilę słabości, jak być najlepszym, jak wdrożyć Total Immersion w swój styl pływania.
Po przeczytaniu książki Twój zapał do pływania wróci, a pierwszy odcinek Ironman w traithlonie będzie o wiele łatwiejszy!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena