Koszyk 0
Opis:
Jeśli chodzi o piłkę nożną – to przede wszystkim musisz grać głową!       Nie daj sobie wlepić żółtej kartki! Książka Piłka nożna nie tylko dla żółtodziobów  nauczy cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o podstawach tej gry, nieważne, czy jesteś początkującym trenerem, rodzicem czy zawodnikiem ... Tu znajdziesz informacje o: - przepisach gry - o podstawowych elementach taktyki - o zasadach treningu -  doborze odpowiedniego sprzętu - o dryblingu i sztuczkach piłkarskich. Zdobądź zwycięskiego gola i rozwijaj podstawowe umiejętności piłkarskie w grach na podwórku, w szkole i w klubie. Zostań nowym Ronaldo, Messim, Ibrahimowiciem, Bale’em, Lewandowskim czy Szczęsnym. Sam Borden ma ponad 20 lat doświadczenia jako zawodnik i trener piłki nożnej. Gra w piłkę, trenuje zespoły i sędziuje mecze piłkarskie. Jest oddanym kibicem angielskiego Arsenalu i z niemal nabożną czcią ogląda mecze tej drużyny. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Rebis
 • miękka
Mniej Więcej
 • Sam Borden
 • 2015
 • 1
 • 247
 • 225
 • 150
 • 9788378185826
 • 9788378185826
 • ZCJM3

Recenzje czytelników

Jak dobrze grać w piłkę i zostać gwiazdą?

Ocena:
Autor:
Data:
Jak zostać nowym Messim, Suarezem, Xavim, Iniestą, Pique czy Bravo? Wydawnictwo Rebis prezentuje książkę, „Piłka nożna nie tylko dla żółtodziobów”, dzięki której nauczysz się wszystkiego o piłce nożnej!

Książka zaczyna się dość szczegółowym spisem treści, przedmową, wstępem i i podziękowaniami. Następnie treść podzielona jest na cztery części (osiemnaście rozdziałów). Na końcu znajduje się słowniczek piłkarski, opisem ćwiczeń dla młodszych zawodników oraz indeksem ...

Autor opisuje wszystko co związane z piłką nożną. Przepisy gry, ćwiczenia dla najmłodszych, rady dla rodziców, kibiców, techniki celnego strzelania, podawania czy wrzucania. Mowa jest także o pracy arbitrów, sposobie rozmawiania z nimi a nawet sposobach przygotowania się do meczu. Autor wymienia także jak radzić sobie ze stresem i co powinno się jeść a czego nie w dniu meczu.

Książka wzbogacona jest w liczne rysunki i diagramy opisujące ćwiczenia. W rozdziałach znajdują się także specjalne ramki, które mówią o definicji danych słów, które ostrzegają przed czymś bądź informują, a także dostarczają ciekawostek.

Część pierwsza informuje o wszystkim co związane z futbolem. Część druga to zasady gry, przepisy, praca arbitrów. Część trzecia to podania, dryblingi, spalone, strzały, gra formacji, bramkarza i wszystko o umiejętnościach piłkarskich. Jest to część, w której jest najwięcej obrazków. Ostatnia część skierowana jest da rodziców.

Książka zdecydowanie godna polecenia dla wszystkich młodziutkich i nieco starszych dzieci, które stawiają pierwsze kroki na boisko, dla młodzieży, która wchodzi w dorosły futbol ale także doskonały podręcznik dla trenerów i rodziców.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena