Koszyk 0
Opis:
Zrozumienie czworonożnego towarzysza to klucz do psiej duszy. Jeśli potrafisz odczytać jego spojrzenie i najdrobniejsze gesty, jesteście sobie bardzo bliscy i porozumienie nie wymaga wielkich słów. Ale czy wszystko robimy dobrze? Co zrobić, gdy…? W poradniku znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie mogą się pojawić podczas codziennych kontaktów z czworonożnym przyjacielem.
 • RM
 • miękka
Mniej Więcej
 • Heike Schmidt- Roger
 • 2009
 • 1
 • 240
 • 185
 • 128
 • 978-83-7773-144-4
 • 9788377731444
 • ZB0TK

Recenzje czytelników

Przydatny poradnik dla właścicieli psów

Ocena:
Autor:
Data:
Jako posiadaczka i miłośniczka psów, zawsze interesuję się różnymi ciekawostkami i informacjami związanymi z tymi zwierzętami. Dlatego też od razu wybrałam do recenzji książkę, którą bardzo chciałam przeczytać.

"Pies, 300 najważniejszych pytań i odpowiedzi", to zbiór ważnych informacji o psach z każdej dziedziny. Jest to drugie wydanie książki, autorstwa Heike Schmidt Rogera. Dowiedziałam się mnóstwa przydatnych i ciekawych rzeczy, o których nie miałam pojęcia, ale i wiele takich ... które bardzo mi się przydały. Do tej pory myślałam, że określenie, iż "pies się śmieje", jest tylko przenośnią, okazało się jednak, że niektóre psy naprawdę rodzą się z taką zdolnością i potrafią się śmiać! Wiem już też, że psy są doskonałymi kłamcami, oraz że podobnie jak u ludzi, niektóre psy całkowicie siwieją bez względu na rasę.

Jednak oprócz takich ciekawostek, poradnik zawiera też mnóstwo podstawowych faktów dotyczących żywienia, wychowania, chorób, aktywności i wielu innych dziedzin życia czworonogów. Cała książka jest podzielona na sześć działów, a każdy zawiera ponad 25 rozdziałów. Są one napisane w formie pytań i odpowiedzi, dzięki czemu łatwo i szybko się czyta i można bez trudu znaleźć interesującą nas kwestię.

Oprócz tego zawarto mnóstwo zdjęć co zawsze umila lekturę.
Nie jest to na pewno coś dla każdego, ale jeśli macie czworonoga, to warto mieć taki poradnik w domu, bo są w nim informacje na dosłownie każdy temat, więc zawsze można zasięgnąć jego rady w różnych kwestiach, a jeśli ktoś interesuje się psami, na pewno spodoba mu się masa ciekawych rzeczy o psach. Również samo wydanie jest przejrzyste i przyjemne, a mały format nadaje się do noszenia w torbie np. podczas wakacji.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena