Koszyk 0
Opis:
Bailey Browne jedzie na egzotyczną wycieczkę, aby zaznać radości życia po stracie ukochanej matki. Skromna dziewczyna z Nebraski jest zachwycona urzekającą przyrodą Karaibów i wręcz oszołomiona zainteresowaniem, jakie okazuje jej bardzo przystojny nieznajomy. Przedstawia się jako Logan Abbott i wkrótce oznajmia, że są sobie przeznaczeni. Bailey zakochuje się w Loganie i zgadza się wyjść ... za niego za mąż, wbrew podszeptom rozsądku, który przypomina, że zna ukochanego krótko i powierzchownie. Po ślubie jadą do Luizjany, gdzie znajduje się imponująca Abbott Farm, rodzinna posiadłość Logana, w której skład wchodzi znana stadnina koni. Szczęśliwą i entuzjastycznie nastawioną do przyszłości Bailey spotyka niemiła niespodzianka – siostra męża i jego najbliżsi współpracownicy odnoszą się do niej z dużym dystansem. W krótkim czasie dowiaduje się, że jest łudząco podobna do pierwszej żony Logana, zaginionej w tajemniczych okolicznościach. Niepokój Bailey pogłębia wiadomość o kilku przypadkach zaginięć młodych kobiet. „Thrillery Spindler bazują na naszym najgłębiej zakorzenionym lęku – na obawie, że niebezpieczeństwo czai się bliżej niż podejrzewamy. Ta pisarka jest mistrzynią uzależniającego suspensu”.Lisa Gardner Erica Spindler napisała ponad trzydzieści powieści, m.in. „Złodziej tożsamości” i „Krwawe wino”, „Opętanie” i „Koszmary przeszłości”, które ukazały się w wielomilionowym nakładzie. Książki były bestsellerami „New York Timesa”, „USA Today” i Amazon.com, przetłumaczono je na ponad dwadzieścia języków. Autorkę uhonorowano prestiżową nagrodą Daphne du Maurier i wyróżnieniem Kiss of Death oraz trzykrotnie nominowano do RITA Award. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Erica Spindler
  • 2015
  • 496
  • 202
  • 141
  • 9788377789537
  • 9788377789537
  • ZCMES

Recenzje czytelników

Pierwsza żona

Ocena:
Autor:
Data:
Każda mała dziewczynka marzy o białej sukni i miłości aż po grób. Bailey Browne jest młodą piękną kobietą którą poznajemy w momencie kiedy zaczyna studia pracę i opiekuje się matką i jest na wycieczce. Pewnego dnia poznaje Logana który pyta ją czy wierzy w przeznaczenie.
Pod wpływem "zauroczenia do mężczyzny" kobieta rzuca wszystko przedłuża wakacje i postanawia połączyć swoje życie z mężczyzną ... Jednak życie nie jest bajką o pięknym zakończeniu gdy niewiasta spotyka siostrę męża dowiaduje się,że jest bardzo podobna do pierwszej żony Logana.
Przypadek?. Odtąd życie kobiety jest pełne pułapek i zadziwiających zdarzeń. Co stało się z pierwszą żoną Logana?. Tego niestety nie mogę zdradzić. Książkę z całym sercem polecam nie tylko molom książkowym.
"Mama powtarzała,że wszystko, co dobre, musi się kiedyś skończyć.... Bailey gdybyśmy codziennie miały Gwiazdkę,nie byłaby taka wyjątkowa... A gdybyś jadła czekoladowe lody na każdy posiłek, przestałyby ci tak smakować. Tak właśnie jest"
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena