Koszyk 0
Opis:
Trzy kobiety, trzy światy, trzy skrajnie różne podejścia do miłości i seksu. Bez fałszu, niedopowiedzeń czy pruderii - szczera odważna opowieść o współczesnych kobietach. Przyjaciółki z czasów studiów na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, Malwina, Zuza i Łucja, dobiegają czterdziestki. Czują się spełnione zawodowo, cenią własną niezależność. W związkach z mężczyznami oczekują partnerstwa i nie boją się głośno mówić o swoich potrzebach i pragnieniach. Malwina ... rozdarta między Warszawą a Tel Awiwem, staje przed najważniejszą decyzją w życiu. Co wybierze: życie, które lubi, czy mężczyznę, którego kocha? Zuza rusza na koniec świata za facetem, który miał zagościć w jej życiu tylko na chwilę. Łucja zaś odkrywa w sobie drzemiące pokłady kobiecości, o których istnieniu nie miała do tej pory pojęcia. A wszystko za sprawą pewnego pociągającego klienta. Trzy różne kobiece temperamenty, trzy sposoby patrzenia na świat, trzy przepisy na życie. I jedno pragnienie znalezienia miłości. Odważna, pełna śmiałych obyczajowo scen powieść, która uzależnia. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Sonia Zohar
  • 2013
  • 1
  • 310
  • 195
  • 123
  • 97883-7508-6386
  • 9788375086386
  • ZATGY

Recenzje czytelników

Jaka okładka, taka książka...

Ocena:
Autor:
Data:
Nie wiem, czym ta książka miała być w zamyśle autorki, manifestem wyzwolenia seksualnego? Nowoczesną definicją wyzwolonego feminizmu? Jak dla mnie jest to książka, która oferuje powierzchowną i naiwną fabułę, a tak naprawdę dąży jedynie do opisania kilku sposobów uprawniania seksu, ze szczególnym uwzględnieniem opisów męskiego członka. Gdzieś w tle może faktycznie są rozterki trzech kobiet, jednak te wątki są wyraźnie doklejone i mało wiarygodne. Nie polecam.
Czy ta recenzja była przydatna?

Bywało gorąco acz nie wulgarnie

Ocena:
Autor:
Data:
Mnie opowiadana historia wciągnęła od początku.Nie żeby specjalnie na jakieś szczególne opisy erotyczny tylko dla samego prowadzenia wątku.Spodobały mi sie bohaterki. Czuło się do nich sympatię.Momentami wraz z nimi śmiałam się, przeżywałam wzloty i uniesienia oraz odczuwałam potknięcia.
Nie dostrzegam tu natrętnych opisów erotycznych,wszystko jest wyważone i raczej podyktowane sytuacją,czemuś służy. Oczywiście intymność nie jest tu tylko opisywaniem subtelności jak zza muślinu ... bo i sceny dosć śmiałe, a czasem pikantne.Nie dzieje sie tak tylko dla podkręcenia atmosfery, ale oddania różnic między temperamentami owych kobiet.Dzięki temu nie sposób żadnej z przyjaciółek pomylić i nie jest to mdłe.
Autorka nie skupia sie jedynie na cielesnośći,bo jest i druga strona medalu,czyli psyche, która cierpi, gdy doznaje sie w życiu rozczarowań, gdy brakuje bliskości właściwego człowieka. I pozytywne działanie przyjaźni, wspierające i mobilizujące.
Wszystkie składniki życia podane na przykładzie trzech przyjaciółek. Otwarte pisanie o erotyce,bynajmniej nie wulgarnie, ale dojrzale. Sens życia polega przecież na rozkoszowaniu się każdym jego aspektem.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena