Koszyk 0
Opis:
Tup tup do sałaty! Celem gry jest dotarcie swoim żółwiem do sałaty. Wyjątkowe zasady gry zapewniaja doskonałą zabawę i wielkie emocje: - Gracze nie wiedzą, które żółwie należą do ich rywali! - Żółwie wskakują na siebie i w ten sposób podróżują za darmo w stronę mety! Gra wprowadza młodszych graczy w świat koncentracji, skupienia i umiejętności przewidywania działań innych graczy. To wspaniała zabawa dla całej rodziny. Gra planszowa dla 2-5 graczy w wieku 5-105 lat. Czas gry 20 min.
Mniej Więcej
  • 200
  • 200
  • 5908215002169
  • ZACJV
  • 4-6 lat, 7-10 lat, 10-13 lat
  • wszystkich

Recenzje czytelników

Świetna gra - POLECAM

Ocena:
Autor:
Data:
W grę gra się ok. 10 min- nasze pierwsze trzy gry trwały ok. 2-3 min dopiero po tym czasie "załapaliśmy" jak należy grać by się dobrze bawić i spróbować przechytrzyć przeciwnika, niekoniecznie w tym celu by wygrać, ponieważ mojemu starszemu synowi - 7 lat - gra tak się podoba, że specjalnie opóźnia dotarcie do mety by dłużej gać, z kolei młodszy - lat 5- nie chciał grać , gdy został "zmuszony" to po grze krzyknął "ale to jest świetna gra"
Czy ta recenzja była przydatna?

super gra

Ocena:
Autor:
Data:
bombowa gra, dla większych i mniejszych. Proste zasady, krótki czas gry i trochę śmiechu sprawiają, że każdy świetnie się bawi. Żółwie pędzą raz do przodu, raz do tyłu, osobno i gromadą.. a który wygra, do końca nie można przewidzieć. Moje dziecko dostało tę grę i codziennie wciąga nas na chwilę do zabawy, wspaniała gra integrująca :) Polecam!
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena