Koszyk 0
Opis:
Mówi się, że czasami najlepszą rzeczą, jaka nas spotyka w życiu, jest dar drugiej szansy, abyśmy nareszcie zrobili to, co powinniśmy byli zrobić za pierwszym razem. Luke miał bardzo wiele: kochającego ojca, wspaniały dom, duże pieniądze oraz zaplanowaną przyszłość. Gdyby ktoś mu kiedyś powiedział, że wyrzeknie się tego wszystkiego, nie uwierzyłby. A jednak tak się stało. Podjął złe decyzje, poznał nieodpowiednich ludzi. Nie rozumiał, czym naprawdę jest miłość. Stare przysłowie głosi ... że gdyby nie ciemność, nigdy nie poznalibyśmy światła. Luke na własnej skórze przekonał się o prawdziwości tych słów. Czy kręte i niebezpieczne ścieżki jego życiowych wyborów zaprowadzą go w końcu do domu? Papierowe marzenia to nowa powieść Richarda Paula Evansa uznana przez czytelników za jedną z najlepszych i najbardziej poruszających w jego dorobku. Tym razem autor bestsellerowych Stokrotek w śniegu i Kolorów tamtego lata opowiada historię o miłości i przebaczeniu, na które nigdy nie jest za późno. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Znak
 • miękka
Mniej Więcej
 • Richard Paul Evans
 • 2012
 • 1
 • 294
 • 205
 • 140
 • 978-83-240-2291-5
 • 9788324022915
 • ZAQAG

Recenzje czytelników

Współczesny "syn marnotrawny"

Ocena:
Autor:
Data:
Wyobraź sobie, że posiadasz 1 mln $. Czy nie jest to jedna z tych rzeczy, o której zawsze marzyłeś? Plaża z piaskiem miękkim jak puch, lazurowy ocean, najnowszy samochód prosto z salonu, możesz mieć wszystko czego tylko pragniesz.
Luke, bohater powieści " Papierowe marzenie" posiada upragniony 1 mln. Postanawia pożegnać się z pracą w wielkiej korporacji ojca, zostawić swojego jedynego rodzica i razem z przyjaciółmi korzystać z życia oraz młodości. Podróże po całym świecie ... ekskluzywne hotele, wszystko co najlepsze przed nimi.
Wydawać by się mogło, że będzie to najszczęśliwszy okres w życiu Luka, bo cóż więcej można chcieć, ukochana osoba u boku, pełny portfel i cały świat u stóp? Dzieje się jednak nieco inaczej.
Paul Evans dokonał rzeczy niezwykłej. Opowiedział współczesną historię "syna marnotrawnego". Podążając krok w krok za Lukiem, także i my możemy odpowiadać sobie na pytania jakie roztaczają się przed głównym bohaterem. Czym jest prawdziwa miłość, czy pieniądze mogą dać prawdziwe i tak bardzo upragnione przez wszystkich szczęście, jak cenię osoby, które są zawsze u mego boku? To tylko niektóre z pytań z którymi przyjdzie się zmierzyć.
W przypadku każdej z książek Evansa, którą do tej pory czytałam, po zamknięciu okładki w moim sercu pozostawały promienie dobra, które sprawiają, że człowiek chce być lepszym człowiekiem. Tak było również w przypadku tej niezwykłej powieści.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Cudowna

Ocena:
Autor:
Data:
Książka jest krótką, a zarazem wciągającą pozycją. Otwiera oczy na to jak można uzależnić się od grupy 'przyjaciół', jakim można ulec wpływom często dla nas zgubnym. Ma w sobie coś z romansu. Jest przewidywalną, jednak nie nudną powieścią. Dostarcza wielu pozytywnych momentów. Jest idealna na letnie upały.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena