Koszyk 0
Opis:
Pampiludki i tajemnice wiary to książka jakiej jeszcze nie było: z prostotą i dziecięcą wrażliwością wyjaśnia znaczenie trudnych zagadnień wiary chrześcijańskiej, a każda przygoda bohaterów uchyla przed Czytelnikiem kawałek Nieba. 
Mniej Więcej
  • Asia Olejarczyk
  • 2016
  • 1
  • 64
  • 222
  • 158
  • 9788393094-18-9
  • 9788393094189
  • ZD582
  • 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Świetna

Ocena:
Autor:
Data:
Każde z nas było kiedyś dzieckiem, które zawsze poszukiwało odpowiedzi na wszystkie zadane pytania nie bacząc na konsternację rodziców. Poruszaliśmy niebo i ziemię tak by dostać to czego oczekiwaliśmy. Ale jak wytłumaczyć dziecku poszczególne zdarzenia tak by je zrozumiało? Czym jest wiara, miłosierdzie? Z pomocą dla rodziców jak i dla najmłodszych przychodzi Asia Olejarczyk, która stworzyła Pampiludki.

Książeczka opowiada o przygodach Gideaona i Alimemka ... którzy mieszkają w niewielkiej krainie położonej na szarym końcu Nie-Wiadomo-Gdzie. To historia ich wspólnej przyjaźni, rozważań na temat otaczającego życia, pomagają sobie nawzajem i razem się wspierają w chwilach, gdy coś im nie wychodzi. W książeczce nie tylko możemy poznać przygody bohaterów, ale także ich zobaczyć, oraz otaczający ich świat, dzięki pięknym ilustracjom. One najbardziej przykuwają uwagę i pozwalają dzieciom na to by mogły razem z nimi kroczyć przez ich świat.

Opowieść napisana jest bardzo łatwym i zrozumiałym językiem. Najmłodsi będą w stanie zrozumieć morał, znaczenie jaki w sobie skrywa ta niezwykła historia. Nie tylko naucza, ale zapewnia też przyjemną zabawę i zachęca do towarzyszenia bohaterom w ich codziennych przygodach. Gorąco polecam. Rodzice poczytajcie dzieciom na dobranoc.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena