Koszyk 0
Opis:
Oswoić swojego raka to autobiograficzna opowieść o zmaganiach młodej kobiety z chorobą nowotworową. Autorka dzieli się swoimi wspomnieniami i przemyśleniami, aby dać nadzieję i siłę osobom chorym. Książka ta ma być wsparciem dla tych, u których stwierdzono nowotwór, i ich rodzin, lecz może stać się także źródłem inspiracji i motywacji dla każdego. Oswoić swojego raka to również rodzaj poradnika, w którym autorka opisuje swoją reakcję na wieść o nieuleczalnej chorobie ... codzienne zmagania z chorobą, rehabilitację, badania i operacje, a następnie kolejne wizyty kontrolne. Zawarte są w niej także porady dotyczące odżywiania, żywności ekologicznej, zdrowego trybu życia. Dzięki chorobie autorka odkryła w sobie artystyczną pasję – zajęła się decoupage’em, malowaniem, fotografią. Swoim optymizmem i determinacją próbuje oswoić innych z rakiem oraz zmotywować ich do walki. W tym wszystkim towarzyszą jej przyjaciele, rodzina i wierny miś Stefan oraz pies Puma. To książka o tym, jak chęć życia, wiara w Boga i pasja pomagają pokonywać przeszkody. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Aneta Boruta
  • 2014
  • 1
  • 116
  • 195
  • 122
  • 978-83-7942-041-4
  • 9788379420414
  • ZBNSC

Recenzje czytelników

Oswoić swojego raka

Ocena:
Autor:
Data:
Dziś nie będę się rozpisywać, podzielę się z Wami tylko moimi wrażeniami spostrzeżeniami i emocjami.Książka Pani Anety Boruta "Oswoić swojego raka" jest swego rodzaju poradnikiem w którym autorka poprzez pryzmat własnych przeżyć, obserwacji i przemyśleń podczas walki z nowotworem mózgu na który choruje radzi osobom zmagającym się chorobą nowotworową jak również ich rodziną jak zaakceptować raka i skutecznie z nim walczyć by jak pisze Pani Aneta "Zabić gada" ... Ta młoda i niezwykle optymistyczna kobieta swoim przykładem daje dowód temu,że rak to nie wyrok. Nigdy nie należy się poddawać. Niegasnąca wiara,nadzieja i optymizm są kluczem do zwycięstwa.Nie możemy zapomnieć również o ogromnej i bezcennej roli przyjaciół i rodziny jak również lekarzy w procesie zdrowienia.Wszystko to jest bardzo ważne ale najważniejszą osobą jest sama osoba chorująca dlatego powinna zadbać przede wszystkim o siebie.O własny wypoczynek,marzenia,cele,plany i pragnienia.
Książka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła ponieważ mimo swej trudnej tematyki emanują z niej tak ogromne pokłady optymizmu i pewności,że wszystko będzie dobrze,że aż chce się żyć:) bo w myśl słów Pani Boruty "Bo jak nie ja to kto?"

Tę książkę powinien przeczytać każdy.Nie tylko osoby u których zdiagnozowano tego gada,ale każdy człowiek,by nauczyć się cieszyć z tego co mamy i wierzyć w lepsze jutro.

Moja ocena to 7/10

Pozdrawiam,
Agnieszka Kaniuk
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena