Koszyk 0
Opis:
HIT INTERNETU! ZAKOCHAJ SIĘ W HISTORII, KTÓRĄ POKOCHAŁY SETKI LUDZI.Kontynuacja bestsellerowej powieści Niny Reichter. Pełna napięcia, romantyczna opowieść o miłości w szponach show-biznesu. Poznaj tom III cyklu Ostatnia spowiedź.Bradin i Ally żyją spokojnie, są zaręczeni. Jednak show-biznes nie zapomina o tych, których raz pochwycił w swoje sidła. Bradin nadal funkcjonuje w sieci zależności ... Producenci, wytwórnia, kontrakt płytowy, słupki sprzedażowe. Świat bez sentymentów.Gdy Violet LaRoch ujawnia mediom prawdę o swoim dawnym związku z Bradinem, wszystko zaczyna się walić. Jedno kłamstwo pociąga za sobą drugie. Znajdują się ludzie, którym zależy, by zniszczyć wokalistę Bitter Grace.I okazuje się, że poukładane życie to domek z kart, nic bardziej trwałego od snu.Co zrobi Ally, gdy szaleńcze, mające trwać wiecznie uczucie nagle się skończy… pozostawiając ją w obcym kraju – wprawdzie z karierą, ale bez rodziny i z sercem rozbitym w drzazgi?Miłość, zazdrość, show-biznes. Ostatnia spowiedź.Poczuj, jak kocha ten, którego kochają tysiące…   Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Nina Reichter
  • 2015
  • 2
  • 374
  • 205
  • 146
  • 978837942-970-7
  • 9788379429707
  • ZCYSK
  • 17-99 lat

Recenzje czytelników

niesamowita

Ocena:
Autor:
Data:
OSTATNIA SPOWIEDŹ
Oceniając III część powieści chciałam wyrazić swoją opinię na temat całości.
Powieść jest niepowtarzalna, zadziałała na każdą komórkę mojego ciała, wzbudziła skrajne emocje i przede wszystkim już dawno nie czułam tak mocnego ścisku w gardle – zwłaszcza czytając ostatni tom, który był również moim ulubionym.
Moja przygoda z książką nie była przypadkowa, kupiłam ją świadomie chociaż nie miałam pojęcia co zastanę w środku. Początek nie był porywający ... ale dałam autorce szanse i z każdą przeczytaną stroną było już tylko lepiej. Po zakończeniu pierwszego tomu wiedziałam, że kolejne dwa przeczytam jednym tchem.
Historia opowiada o uczuciach jakie tworzą się pomiędzy bohaterami: Bradinem – gwiazdą rocka i Ally – zwykłą dziewczyną, która nie ma pojęcia kim jest jej nowy znajomy.
Autorka wprowadza nas w tą historię powoli, ale co najważniejsze po kolei. Nie jest tak, jak w większości trylogii, że pierwszy tom jest tym najważniejszym, a cała reszta to tylko niepotrzebne zapełnienie kolejnych kartek.
Dotarłam do połowy trzeciego tomu i miałam mętlik w głowie, już nie wiedziałam, czy jest sens kończyć tę książkę jeżeli i tak pewnie skończy się ona nie po mojej myśli co bardzo mnie irytowało.
Ze łzami w oczach i „złamanym sercem” gdzieś w głębi mnie wierzyłam, że autorka której udało się stworzyć tą piękną historię trojga młodych i tak bliskich sobie osób będzie chciała uczynić ją niepowtarzalną z zakończeniem jakich mało w dzisiejszych powieściach o miłości.
„Nie można opisać miłości, Gabrielle. Nie takiej. Bo nie da się opowiedzieć gestów i spojrzeń”
Są to słowa Toma – brata Bradina, który opisuje miłość, która łączy Ally i Bradina, ale ja w tych słowach widzę w 100% miłość jaką darzy do Ally Tom!!
To on od początku do końca jest zawsze w odpowiednim miejscu i czasie, ratuje ją, wspiera i rozśmiesza kiedy tego najbardziej potrzebuje.
Dlatego to Tom zasługuje na tą miłość, a czy ją otrzyma to zapraszam do sięgnięcia po lekturę.
Miłego czytania.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena