Koszyk 0
Opis:
HIT INTERNETU! ZAKOCHAJ SIĘ W HISTORII,KTÓRĄ POKOCHAŁY SETKI LUDZI.Kontynuacja bestsellerowej powieści Niny Reichter. Pełna napięcia, romantyczna opowieść o miłości w szponach show-biznesu. Poznaj tom II cyklu Ostatnia spowiedź.Świat Ally Hanningan wali się w posadach, gdy miłość jej życia – rockman Bradin Rothfeld zostaje postrzelony i pada na scenę. Ally jest uczestniczką ... tamtych zdarzeń. Bezsilność i wspomnienia tamtych chwil na zawsze pozostaną jej najgorszym koszmarem.Bradin jest w ciężkim stanie.Co więcej, może pożegnać się ze światem sądząc, że dwie najbliższe mu osoby zrobiły mu świństwo. Tylko czy Ally i Tom rzeczywiście są niewinni?Rozpoczyna się walka o życie rannego Bradina, a jego bliscy, odliczając feralne godziny,będą musieli zmierzyć się z grzechami, które być może nigdy nie zostaną odpuszczone.Tom poprzysięga sobie, że już nie zbliży się do Ally.Tylko czy facet, który dotychczas żył bez zasad dotrzyma obietnicy?Miłość, zazdrość, show-biznes. Ostatnia spowiedźPoczuj, jak kocha ten, którego kochają tysiące…   Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Nina Reichter
  • 2015
  • 2
  • 350
  • 206
  • 146
  • 978837942-969-1
  • 9788379429691
  • ZCYSI
  • 17-99 lat

Recenzje czytelników

Zakochana...

Ocena:
Autor:
Data:
Zakochałam się w tej książce... Romantyczna opowieść młodych ludzi, głeboka i pełna wzruszeń. Nie jest to zwykła opowieść z happy endem. Po przeczytaniu wszystkich 3 tomów nie mogłam przestać myśleć o całej tej historii i ich bohaterach. Zmusza do refleksji. Polecam!!!!
Czy ta recenzja była przydatna?

Przekleństwo drugiego tomu?

Ocena:
Autor:
Data:
Zaczynając czytać całą serię, dokładnie rozeznałam się w temacie. Usłyszałam wiele pozytywnych opinii na temat pierwszej części, natomiast z kontynuacją nie było już tak kolorowo. Według oceny dość szerokiego grona osób, druga nie dorównywała pierwszej, co trochę mnie zmartwiło. Utwierdziłam się więc przy założeniu, że po kontynuację nie sięgnę, bo nie chcę sobie psuć zdania. Coś jednak we mnie pękło i nie potrafiłam dłużej utrzymać się w moich postanowieniach. Teraz zostało mi cieszyć się ... że nie zawsze jestem konsekwentna w podjętych przeze mnie decyzjach. Książkę kupiłam w wersji elektronicznej, gdyż było to dla mnie na rękę z dwóch powodów. Pierwszym z nich była wygoda czytania, bo z tego co pamiętam, wydanie książkowe przysporzyło mi nico problemów. Oczekiwałam też, że historia ta mnie zawiedzie, dlaczego więc trochę nie zaoszczędzić? Teraz mogłabym powiedzieć, że żałuję mojej decyzji, bo z wielką chęcią chciałabym mieć ją na swojej półce. Dodatkowo muszę też wspomnieć, że ostatnia część nie jest dostępna na czytnik e-booków, więc siłą rzeczy będę musiała kupić książkę, co, tak przy okazji, już zrobiłam.


"Jeżeli on nie ma sił, ty musisz stać się jego siłą, bo na tym właśnie polega miłość!"

Pierwsza część naprawdę przypadła mi do gustu. Dzięki niej miałam okazję przeżyć historię, którą chciałaby doświadczyć niemal każda nastolatka. Chłopak, którym zainteresowane są miliony, wybiera akurat ciebie. Zdecydowanie jest to książka, po której chce się więcej. Autorka przekazuje myśli bohaterów w niezwykle emocjonalny sposób. Jest również bardzo refleksyjna, zmusza nas do zatrzymania się na chwilę i przeanalizowania niektórych spraw, zarówno tych należących do bohaterów, jak i naszych własnych. Jesteśmy też świadkami scen wzruszających, podczas których może nam się zakręcić łezka w oku. Niedawno zaczęłam narzekać, że rzadko natrafiam na serie, które im dalej w nie się zagłębimy, tym opowieść staje się coraz lepsza. Nie znam co prawda jeszcze ostatniego tomu, ale mam bardzo duże przeczucie, że właśnie tak będzie. Książkę czyta się w naprawdę błyskawicznym tempie. Na drodze bohaterów pojawiają się coraz to nowe przeszkody, z którymi muszą się zmagać, co oczywiście uatrakcyjnia fabułę. Zapewniam, że historia niejednokrotnie was zaskoczy. Dodatkowo autorka urozmaiciła niektóre rozdziały o specjalnie dedykowane im utwory, dzięki czemu bardziej wczuwamy się w panujący tam nastrój.

W niektórych fragmentach utworu, niekoniecznie podobało mi się zachowanie bohaterów. Mimo ich młodego wieku, starają się być dojrzali w swoich postanowieniach, jednakże nie do końca im to wychodzi. Decyzje, które powinny być podjęte mądrze i bardzo dobrze przemyślane, podejmowane są pod wpływem chwili. Postaci podchodzą do tego zbyt lekko. Bardzo często nie myślą o możliwych konsekwencjach i działają wbrew innym. Oczekiwałam po nich trochę dojrzalszego zachowania. Czasami miałam wrażenie, że robią to na siłę, tylko po to, aby za wszelką cenę zapewnić drugą stronę o swoich uczuciach. Nie będę zdradzała o jakie decyzje dokładnie mi chodzi, bo nie chce psuć wam przyjemności z czytania. Jeśli jesteście ciekawi, to zabierajcie się do czytania.

Oryginalna ocena: 8/10

"Czasem ludzie docierają na rozdroże i tam już zostają...Bo wiedzą,że którąkolwiek drogę by obrali,dojdą donikąd."

"Zaufanie to cząstka duszy, którą oddajesz komuś w nadziei, że nadal pozostanie Twoja."

Książkę polecam chyba każdej dziewczynie. Wierzę, że większość z was chociaż raz wzdychała do jakiegoś wokalisty, czy gitarzysty ze swojego ulubionego zespołu. Dzięki "Ostatniej spowiedzi" możecie wejść w ten świat i poczuć się tak, jakby wasz wymarzony scenariusz właśnie się spełniał. Mogę wam szczerze powiedzieć, że nie żałuję czasu spędzonego przy tej książce, bo była naprawdę godna polecenia.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena