Koszyk 0
Opis:
Ostatnia godzina - bądź gotów i nie lękaj się! W kolejnej, fascynującej książce, Michael H. Brown podejmuje próbę interpretacji Orędzi Maryjnych, które miały miejsce na przestrzeni ostatnich stuleci. Od bez mała dwóch wieków rozbrzmiewają pełne przestróg orędzia o nadejściu strasznych dni "czasów ostatecznych". Z najróżniejszych zakątków Ziemi napływają doniesienia o niewiarygodnych, katastroficznych zdarzeniach. Pojawiają się w nich także wzmianki o postaci Antychrysta i jego potędze ... Dzięki nim duchowa rzeczywistość wydaje się coraz bardziej dostępna ludzkim oczom... . Tej właśnie tematyce poświęcona jest publikacja, zawierająca szczegółowe opisy objawień: czas, miejsce i ich znaczenie w kontekście XX wieku. Autor próbuje rozświetlić mroki ukazywanych tajemnic i przestróg. Ostrzega przed ich lekceważeniem. Ludzkość może bowiem pogrążać się w coraz większym chaosie, pozwalając Złemu zawładnąć jej istnieniem. Dlatego warto zastanowić się nad sensem życia i starać się żyć świadomie. Książka jest zachętą do wsłuchania się w Maryjną wizję losów świata. Bez względu na nasz światopogląd i wyznawaną religię, każdy człowiek ma sposobność stać się świadkiem niecodziennych, nadprzyrodzonych wydarzeń. Czytaj dalej >> << Zwiń
  • M
  • miękka
Mniej Więcej
  • Michael H. Brown
  • 2014
  • 536
  • 202
  • 140
  • 978-83-7595-853-9
  • 9788375958539
  • ZBKQ2

Recenzje czytelników

religia

Ocena:
Autor:
Data:
„Dzieci, jest już ostatnia godzina i – jak słyszycie – antychryst przychodzi. Pojawiło się nawet wielu antychrystów i po tym poznajemy, że jest to ostatnia godzina” (1J 2,18).
Z tej części europejskiego kontynentu, która niegdyś należała do Związku Radzieckiego, docierały do nas głosy o rychłym upadku komunizmu, z Irlandii wieści o wizjach, przywołujących obrazy Ukrzyżowanego Jezusa. Z udręczonych wojenną pożogą krajów dawnej Jugosławii, od roku 1981 po dzień dzisiejszy, płynie przesłanie ... skierowane do świata przez objawiającą się tam Maryję. Z najróżniejszych zakątków ziemi napływają doniesienia o niewiarygodnych, katastroficznych zdarzeniach. Poprzez te wydarzenia i zjawiska duchowa rzeczywistość staje się coraz bardziej dostępna ludzkim oczom. W Europie i w Azji, w Nikaragui i na Bliskim Wschodzie, w Afryce i w północnoamerykańskiej Arizonie pojawiają się opowieści o objawiającej się kobiecej postaci, która przedstawia się jako Błogosławiona Maryja Dziewica.
Już od bez mała dwóch wieków rozbrzmiewają pełne przestróg orędziao nadejściu strasznych dni –„czasów ostatecznych”. W orędziach przewijają się również wzmianki o postaci Antychrysta. To właśnie takiej tematyce poświęcona jest ta książka, pełna szczegółowych opisów objawień –czasu, miejsca i ich doniosłości w kontekście XX stulecia, wymykającego się kategoriom historycznych konwencji. Jest ona również zachętą do wsłuchania się w maryjną wizję losów świata. Bez względu na nasze zapatrywania religijne wszyscy mamy sposobność stać się świadkami niecodziennych, nadprzyrodzonych wydarzeń. A nawet jeśli opatrzyć je przymiotnikiem „domniemanych”, to i tak o czymś podobnym nikt nie słyszał od dwóch tysięcy lat.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena