Koszyk 0
Opis:
Znużeni kierowcy zatrzymują się na parkingach przy autostradzie, by przekąsić coś, odpocząć, może się zdrzemnąć. Ale jest ktoś, kto zatrzymuje się w innym celu. Dla niego parkingi są terenem polowań… Od kilku lat, w całym kraju, kierowcy w niewyjaśnionych okolicznościach znikają bez śladu. Seryjny morderca patroluje autostrady… Agentka specjalna FBI, Maggie O’Dell i jej partner, R. J. Tully, odkrywają szczątki młodej kobiety, a przy nich ślad pozostawiony przez zabójcę ... Jest też mapa, z którą ruszą w śmiertelny wyścig, by zatrzymać szaleńca, zanim zabije ponownie. Kiedy są już blisko mordercy, staje się jasne, że to Maggie jest jego ostatecznym celem. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Alex Kava
  • 2014
  • 0
  • 368
  • 200
  • 125
  • *, 9788327604736
  • 9788327604736
  • ZBFSL

Recenzje czytelników

Alex Kava nie zawodzi

Ocena:
Autor:
Data:
W kolejnym dziele Alex Kavy mamy wszystko, czego można oczekiwać od tej autorki - napięcie, tajemnicze morderstwa i niezawodną agentkę Maggie O'Dell, która wśród fanów pisarki jest już legendarną postacią.
"Ostateczny cel" czyta się z największą przyjemnością, zapominając o świecie nas otaczającym, trzymając kciuki za Maggie i jej partnera, którym nie udaje się uniknąć tarapatów, za które odpowiada morderca. Nie możemy doczekać się końca i rozwiązania zagadki ... jednocześnie chcąc by przygoda z tą książką trwała jak najdłużej.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Alex jak zwykle niezawodna

Ocena:
Autor:
Data:
Czytałam wszystkie książki Alex Kavy wydane w Polsce i zawsze z niecierpliwością oczekuję nowej.
Akcja książki wciąga tak bardzo,że z łatwością zapomina się o upływającym czasie . Po raz kolejny Maggie i jej partner Tully nie dają szansy mordercy jednak tym razem muszą tez walczyć o własne życie. Polecam wszystkim , którzy jeszcze nie znają wspaniałej agentki Maggie O`Dell a także tym, którzy już ją pokochali.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena