Koszyk 0
Opis:
Kobieta uwikłana w odwieczną walkę nieśmiertelnych. Dwóch mężczyzn, z których jeden pożąda jej miłości, drugi - jej krwi... Są potężni i wieczni. I spragnieni smaku krwi. Lecz przeznaczeniem każdego z nich jest strzec niezwykłej kobiety. W jej obronie Strażnik Wieczności nie zawaha się przed niczym. I nie ulęknie się niczego - poza miłością... Darcy zawsze wiedziała, że jest inna niż wszyscy inni ludzie - nie wiedziała jednak, jak bardzo inna. I nie przeczuwała ... że jej tajemnica uczyni ją pionkiem w morderczej walce i odkryje zupełnie nowy świat przepełniony ekstazą i mroczną namiętnością? Porwana przez nieśmiertelnego Styxa Darcy ulega grozie i pożądaniu, jakie wzbudza w niej ów potężny i seksowny przywódca wampirów. Jednak Styx nie jest jedynym niebezpiecznym mężczyzną w jej życiu. Chroni ją przed stokroć bardziej przerażającym swym zbuntowanym poddanym. Któremu z nich Darcy może zaufać? Pewne jest tylko to, że jeden krwawy pocałunek może ją skazać na życie w wiecznej niewoli - lub w wiecznej rozkoszy... Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Amber
 • miękka
Mniej Więcej
 • Alexandra Ivy
 • 2011
 • 1
 • 384
 • 205
 • 130
 • 978-83-241-38-982
 • 9788324138982
 • ZA3Q9

Recenzje czytelników

Ciemność

Ocena:
Autor:
Data:
Kolejna część cyklu „strażników wieczności” autorstwa Ivy Aleksandry moim zdaniem jest to najlepsza część cyklu jak dotąd. Stwierdzę również jak wiele innych osób, że autorka ponownie pokazała nam, że w życiu nie ma nic trwalszego niż namiętność miedzy dwojgiem ludzi.

Opowiada ona o losach samego Anasso wampirów, któremu na drodze staje młoda, niezwykła kobieta. Niestety kobiety pożąda również zbuntowany król wilkołaków. Porwanie Darcy przez Styxa miało być genialnym ... strategicznym posunięciem aby wywrzeć wpływy i uniknąć wojny z wilkołakami, niestety los chciał aby cała sytuacja potoczyła się inaczej… W świecie demonów rozpęta się jeszcze większe piekło.

Styx – dumny, opanowany, śmiercionośny, arogancki, pan i władca w świecie demonów przed, którym każdy trzęsie się ze strachu - pokaże nam swoje inne, mniej aroganckie oblicze i wszystko dzięki temu, że w jego życiu pojawiła się piękna, młoda, niezwykła kobieta – Darcy, która zawładnęła światem wielkiego Anasso. Darcy wraz ze Styxem spróbują odkryć tajemnice pochodzenia Darcy. Jednak ich głównym celem będzie dowiedzenie się dlaczego Salwator tak bardzo pragnie pozyskać młodą kobietę.

„Odwieczna ciemność” jest zaskakującą książką, pełną humor, zaskakującej akcji, z pewną dawką namiętności i erotyki, która jest nieodłącznym elementem tej serii.

Podsumowując autorka po raz kolejny pokazała nam, że w wiecznym życiu opanowanym przez pieniądze i chęć posiadania władzy, to właśnie namiętność jest najbardziej pożądanym i stałym elementem życia.

http://tygrysica.tumblr.com/post/64885709220/odwieczna-ciemnosc
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena