Koszyk 0
Opis:
Nigdy nie jest za późno by zacząć dostrzegać anioły. Przekonała się o tym Diana Cooper, która w wieku czterdziestu dwóch lat bardzo przeżywała swój rozwód. Okazało się, że to niewątpliwie przykre doświadczenie stało się katalizatorem cudownych przemian w jej życiu. Wtedy właśnie po raz pierwszy odwiedził ją anioł. Od tej pory miała okazję wielokrotnie obcować z wysłannikami niebios. W tej niezwykłej książce dzieli się z czytelnikami informacjami ... które otrzymała od skrzydlatych opiekunów ludzkości. Już dziś możesz dowiedzieć się, kim są anioły, archaniołowie i anioły ciemności. Poznasz również nie tracące na aktualności sekrety ujawnione Autorce przez anioły pochodzące z zaginionej Atlantydy. Uzyskasz zupełnie nowe spojrzenie na sens istnienia karmy i tematy związane z rozwojem duchowym. Swoje własne życie zaczniesz dostrzegać w nowym, znacznie lepszym świetle. Wiele odpowiedzi, jakie znajdziesz w tej publikacji, nie dotyczy rzeczy wzniosłych, ale codzienności, z którą musimy się ciągle mierzyć. Anioły pomagają podejść w sposób dojrzały do kwestii związanych z rodzicielstwem, życiem uczuciowym i rodzinnym. Umożliwiają również dostrzeżenie celu życiowego, jaki jest Tobie pisany. Pozwalają także zrozumieć nauki płynące z niemiłych lub tragicznych zdarzeń, jakie spotykają nas i osoby nam bliskie. W komunikacji z własnymi aniołami pomogą zaprezentowane przez Autorkę ćwiczenia, wizualizacje i modlitwy. Poznaj odpowiedź na każde pytanie! Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Diana Cooper
  • 2013
  • 1
  • 354
  • 205
  • 145
  • 978-83-7377-583-1
  • 9788373775831
  • ZAV84

Recenzje czytelników

Poznaj odpowiedź na każde pytanie!

Ocena:
Autor:
Data:
Często w kościele słyszymy całą masę wzniosłych słów. Takie zbawienie – dla przykładu. Czy ktoś zatrzymany na ulicy powiedziałby, że jego marzeniem na dziś jest przybliżenie się o krok do zbawienia? Znacznie ważniejsze wydają nam się sprawy przyziemne. Rodzina, dom, praca, miłość, pieniądze. To one nam zaprzątają myśli przez większość czasu. W tej książce Diana Cooper udowadnia, że anioły mogą nam w tych sprawach doradzać, jakby dotyczyły ich one bezpośrednio. Nie wierzysz? Sprawdź!
Czy ta recenzja była przydatna?

Szukając Anioła

Ocena:
Autor:
Data:
Anioły. To temat, który teraz jest coraz bardziej wykorzystywany w książkach fantasty, ale co jeśli ktoś spotkał go naprawdę? Tak było w przypadku autorki tej książki Diany Copper, którą po tragicznych wydarzeniach odwiedził Anioł stróż. Dzisiaj dzieli się z nami tą wiedzą, którą przekazał jej Anioł. Autorka odpowiada w książce na następujące pytania: kim są anioły, archaniołowie i anioły ciemności? Anioły pomogą ci w odpowiedni sposób podejść do niektórych kwestii ... Umożliwią ci także dostrzeżenie swojego celu życia.Tak, jestem wierząca i jak najbardziej wierze w Boga i wiem, że gdzieś tam czuwa nade mną Anioł stróż, ale te wszystkie rzeczy, które mogę śmiało nazwać bzdurami mnie nie przekonuj a. Autorka napisała książkę w formie pytanie-odpowiedz, gdzie pytają ją różni szarzy ludzie, a odpowiada ona- ekspertka od aniołów. W sumie to jestem ciekawa jak w krótkiej chwili Anioł odpowiedział jej na te wszystkie pytania. Niektóre z nich były bez sensu i serdecznie się z nich śmiałam np. Co to jest jednorożec? A co to niby wspólnego ma z Aniołami? Było tam jeszcze pytanie dotycząca Michaela Jacksona, ale na chwile obecna nie mogę go teraz znaleźć.Śmiało mogę powiedzieć, że autorka przez 354 strony bredzi. Jej wiedza nie mi nie dała i nie pomogła, jedynym plusem całość są prywatne historie autorki, reszta to same dno. Choć odpowiedzi na niektóre pytania były ciekawe i warto też zwrócić na to uwagę.

Komu mogę polecić? Nawiedzonym starym panią, które poszukują odpowiedzi na niektóre pytania pod koniec swojego życia, być może coś im się z tego z przyda. Nie polecam całej reszcie, nie warto.

OCENA: 2/10
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena