Koszyk 0
Opis:
Opowieść, która angażuje wszystkie zmysły i emocje. Maddie traci jednocześnie chłopaka (jej decyzja) i pracę (nie jej decyzja). Lecz zamiast pogrążyć się w smutku nad paczką chipsów, wyjeżdża z Los Angeles, aby przejąć po matce spadek - chylący się ku ruinie hotel w maleńkim nadmorskim miasteczku Lucky Harbor w stanie Waszyngton. Zaczynanie wszystkiego od początku nie będzie łatwe. A jednak Maddie zamierza zaryzykować, jeśli tylko uda jej się przekonać przyrodnie siostry ... by do niej dołączyły i zaangażowały się w renowację hotelu. Jax Cullen, zatrudniony przez Maddie do pomocy w przebudowie, jest wysokim, seksownym przystojniakiem. Z powodu jego oczu i ust Maddie nieustannie zapomina, że miała zrezygnować z mężczyzn. Jeszcze trudniej będzie jej pokonać duchy przeszłości, a mimo to wkrótce odkryje, że nie ma lepszego miejsca na ziemi niż Lucky Harbor. Zabawna, ekscytująca i seksowna opowieść o zbawiennej mocy miłości. Jill Shalvis rozpali twoje zmysły. Joann Ross, autorka "Fali przypływu" Dynamiczna i rozkosznie zabawna. Jill Shalvis zwali cię z nóg! Cherry Adair, autorka bestsellerów "New York Timesa" Jill Shalvis jest absolutnie oryginalna. Trudno znaleźć lepsze romanse. Suzanne Forster, autorka bestsellerów 'New York Timesa" Jill Shalvis - autorka nagradzanych, bestsellerowych romansów. Mieszka w małym miasteczku w górach, w którym pełno jest dziwacznych postaci. Jakiekolwiek podobieństwo bohaterów jej książek do tych postaci jest raczej przypadkowe. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Jill Shalvis
  • 2012
  • 384
  • 195
  • 125
  • 978-83-7839-101-2
  • 9788378391012
  • ZAIHZ

Recenzje czytelników

Urok nowego życia.

Ocena:
Autor:
Data:
Każdy z nas pragnie od czasu do czasu odciążyć swój umysł sięgając po literaturę lekką, przyjemną i emocjonującą. Taka jest właśnie ,,Oczarowana’’ Jill Shalvis, znanej autorki nagradzanych bestsellerowych romansów.

Główną bohaterką powieści jest dwudziestodziewięcioletnia Maddie. Obecnie los nie szczędzi jej niespodzianek. Właśnie została wyrzucona z pracy. Zerwała także ze swoim chłopakiem, ponieważ niekiedy znęcał się nad nią fizycznie. Smutek pogłębia również wieść o śmierci matki ... mimo iż Maddie utrzymywała z nią sporadyczny kontakt. Dziewczyna z zaskoczeniem dowiaduje się, że rodzicielka podarowała jej w spadku (do udziału z dwiema przyrodnimi siostrami: Chloe i Tary) hotel w małym, nadmorskim kurorcie w Lucy Harbor. W tej sytuacji Maddie zostawia przeszłość za sobą i wyjeżdża z Los Angeles na spotkanie z nieznanym losem. Już od samego początku ulega czarowi tego zakątka. Namawia siostry do renowacji spadkowej posiadłości i choć początkowo Chloe z Tarą niechętnie podchodzą do jej planów, to jednak w końcu zgadzają się na remont hotelu. Maddie zatrudnia zatem Jaxa Cullena, miejscową złotą rączkę w niemal każdym fachu. Przystojny mężczyzna od razu oczarowuje swoją aparycją i osobowością, jednak duchy z przeszłości nie potrafią pójść w zapomnienie. Dziewczyna nie umie powtórnie zaufać żadnemu osobnikowi płci męskiej. Czy mimo to uda się Jaxowi dotrzeć do serca Maddie? Sam przecież również skrywa wiele tajemnic, które mogą się nie spodobać ukochanej?

Szczerze mówiąc nie wiem, czego spodziewałam się po ,,Oczarowanej’’. Przeczuwałam, że będzie to ckliwa, słodka historyjka o miłości, ale mimo to zaskoczyłam się bardzo pozytywnie. Lekki, prosty i swobodny styl narracji sprawia, że od samego początku książkę czyta się niezwykle szybko, płynnie i z rosnącym zainteresowaniem. Fabuła może jest prosta, czasami nawet banalna, lecz przepiękna sceneria kurortu oraz bardzo żywe i barwne postacie nadają swoistego literackiego smaczku powieści. Autorka dużo serca włożyła w kreacje psychologiczną bohaterów ,,Oczarowanej’’, dzięki czemu możemy bardziej szczegółowo i dokładnie poznać życie nie tylko Maddie i Jaxa, lecz również Chloe oraz Tary. Każda z tych osób wyróżnia się z tłumu oryginalnością charakteru, ale wszystkie łączy jedno- bolesne znamiona z przeszłości, które w mniejszym lub większym stopniu siedzą zakorzenione w psychice blokując prawdziwość emocji i uczuć. Na przykładzie Maddie widzimy jednak, że każdą ranę można wyleczyć. Potrzebny do tego jest tylko drugi człowiek z otwartym i pełnym miłości sercem.

Serdecznie zachęcam do przeczytania ,,Oczarowanej’’ Jill Shalvis. To niezwykle ekscytujący romans, który rozpali wszystkie twoje zmysły. Poczuj wielką siłę miłości, siostrzanych więzi i cudownego nadmorskiego klimatu. Zapraszam.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena