Koszyk 0
Opis:
Przez lata na ekranach odbiorników telewizyjnych królował serial „Dotyk anioła”. Opowiadał on perypetie anielicy, która dokładała wszelkich starań, by ułatwić życie na ziemi zwykłym śmiertelnikom. Książka dr Doreen Virtue udowadnia, że koncepcja pomocnych aniołów gotowych na każde nasze wezwanie to coś znacznie więcej niż tylko telewizyjna fikcja. Publikacja ta zawiera dziesiątki relacji osób, zarówno dorosłych jak i dzieci, którzy otrzymali pomoc wprost z niebios ... Na ich modlitwy odpowiedzieli aniołowie, Jezus i inni duchowi nauczyciele, jak i ich... bliscy zmarli. Część z nich odnalazła bezpieczną drogę do domu, inni zostali uzdrowieni, a jeszcze inni znaleźli proste rozwiązanie sytuacji, która była pozornie niemożliwa do rozwiązania. Czasami pojawiał się na ich drodze życzliwy nieznajomy, który pomagał wyjść z opresji, a następnie w ułamku sekundy znikał. Doreen spisała ich historie i stworzyła unikalny pamiętnik niebiańskich interwencji. Co więcej, Autorka również Tobie oferuje tygodniowy program, który uczyni Cię bardziej podatnym na anielskie podszepty i wskazówki płynące wprost z niebios. Świat jest pełen trudności i zagrożeń. Dobrze mieć Anioła Stróża. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Doreen Virtue
  • 2012
  • 1
  • 324
  • 205
  • 145
  • 978-83-7377-513-8
  • 9788373775138
  • ZAG43

Recenzje czytelników

Anioły są wśród nas

Ocena:
Autor:
Data:
Doreen Virtue ma stopień doktora w zakresie poradnictwa z psychologii. Poza tym jest jasnowidzem zajmującym się od wielu lat królestwem aniołów. Napisała o nich wiele książek, a jej publikacje są dostępne w wielu krajach na całym świecie. Była zapraszana do programów tj. Oprah, CNN i The View. Regularnie pisze do pism: Woman's World, New Age Retailer oraz Spirit&Destiny. Więcej o autorce jak i warsztatach przez nią prowadzonych można dowiedzieć się na stronie www.angeltherapy.com ... a także na stronie radia www.hayhouseradio.com posłuchać jej cotygodniowej audycji.

Studio Astropsychologii wydało wiele książek tej autorki, a ja miałam ostatnio przyjemność przeczytać jedną z nich, a mianowicie "Ocaleni przez anioły. Jak otrzymać anielskie wsparcie". Książka składa się z dwóch części. Pierwsza, stanowiąca dwie trzecie zawartości, to świadectwa kilkudziesięciu, jak nie więcej osób, które spotkały anioły. Ukazały się im one, przyśniły na jawie, bądź też dały odczuć swoją pomoc, w ten czy inny sposób. Najczęściej było to znalezienie wyjścia z trudnej sytuacji i uzdrowienie. Autorka spisała ich historie, a w drugiej części książki przygotowała, że tak można powiedzieć, podręcznik niebiańskiego wsparcia. Opracowała też tygodniowy program, który ma uczynić człowieka bardziej wrażliwym na anielskie podszepty i wskazówki.
"Boże, dziękuję Ci za to, że zesłałeś anioły,
które chronią, prowadzą i kochają nas wszystkich."*
Książkę tę przeczytałam z zaciekawieniem, bo ja po protu wierzę w anioły. Bądź, co bądź część tych historii i tak wydawała mi się nieprawdopodobna, z kolei inne były mi tak bliskie. W samym wstępie autorka wspomina, że spotkać anioła można na różnych płaszczyznach. Jedni mają widzenia na jawie inni we śnie, jeszcze inni doświadczają jego pomocy, czy też dostają natchnienia do rozwiązania jakieś sprawy. Podkreśla, że opiekunowie nasi są z nami przez cały czas, ale nigdy nie będą się nam narzucać, chyba, że zagraża nam niebezpieczeństwo, a na nasze przejście jeszcze nie nadszedł czas. Żeby otrzymać pomoc od Anioła Stróża czy innego anioła trzeba o nią świadomie poprosić. Podany jest tu przykład Archanioła Michała, który bez wyraźniej prośby nie będzie ingerował w nasze życie, gdyż Boskie prawo wolnej woli nie pozwala mu pomagać nam, gdy sobie tego nie życzymy.
Anioły są przy człowieku bez względu na jego wiarę i w każdej wierze również. Możecie sami sprawdzić. Wpisując w wyszukiwarkę np. Archanioł Gabriel potężnie zakotwiczył w trzech najważniejszych swego czasu religiach świata. Z resztą nie tylko on.

Ja swoją "przygodę" z aniołami" zaczęłam już jakiś czas temu. Do tej pory przeczytałam niewiele książek na ten temat, ale nie sądzę, że o ilość tu chodzi. W moim domu nie ma zatrważającej ilości anielskich figurek, sądzę, że to mogłoby je odstraszać, a i między wierszami wyczytałam, że i autorka tak uważa. Ja po prostu w nie wierzę i tyle. Do tej pory znam je ze stron Biblii i z niepozornej książeczki o teologicznych rozważaniach Romano Guardiniego, a i jeszcze Aniołowie i demony Petera Kreefta. Tak. Te trzy posiadam i co jakiś czas sobie do nich wracam i rozmyślam. Teraz dołączyła do tej kolekcji książka Doreen Virtue. Ciekawe to zestawienie, gdzie stricte teologicznym rozważaniom wychodzi na przeciw bardziej szersze pojęcie, mówiące o wierze, o aniołach, ale nieokreślające ram tej wiary. Takie książki też są potrzebne.
A ja tę mogę Wam bez wyrzutów sumienia polecić.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena