Koszyk 0
Opis:
Czy można ocalić zdruzgotaną miłość? “Po rozstaniu z Dominikiem jestem zupełnie rozbita. W naszych sercach i ciałach płonęła namiętność, lecz jedno nieporozumienie sprawiło, że ten piękny świat z trzaskiem runął w gruzy. Teraz niczym cień podążają za mną ból i smutek i nie potrafię wybrać właściwej ścieżki. Jednak wystarczy spędzona z nim chwila, aby na nowo obudzić żar w mojej krwi, jego dotyk rozpala ogień, którego moje ciało nigdy nie zapomni.”
Mniej Więcej
  • Sadie Matthews
  • 2013
  • 304
  • 195
  • 125
  • 978-83-280-0381-1
  • 9788328003811
  • ZB9Z9

Recenzje czytelników

Obietnice po zmierzchu - polecam (bez większego entuzjazmu)

Ocena:
Autor:
Data:
Przyznam szczerze, że z niecierpliwością czekałam na pojawienie się w sprzedaży ostatniej części serii "po zmierzchu". Kiedy wreszcie książka ukazała się w nakładzie innego niż dotychczas wydawcy, sięgnęłam po nią niemal natychmiast. Czy się rozczarowałam?

Obietnice po zmierzchu to kontynuacja skomplikowanej relacji damsko-męskiej głównych bohaterów - Beth i Dominica. W ostatniej części czytelnikowi zostaje przedstawiony świat zawiłych znajomości, uczuć i emocji ... układów i zawodowych intryg, wyborów i tytułowych obietnic wplatanych w życie Beth, Dominicka, Aleksieja, Anny i pozostałych.

W konsekwencji książka, będąca zwieńczeniem całej trylogii, jak większość "Grey'o podobnych" kończy się pozytywnym akcentem. Jakim? Czy Beth wreszcie dowie się, kto towarzyszył jej w jaskini? Czy odkryje jakie zamiary ma wobec niej tajemniczy, rosyjski miliarder? Wreszcie, którego z adoratorów wybierze? Zachęcam do lektury.

Nie jest to literatura górnolotna, wręcz rzekłabym, że przewidywalna. Mnie trochę rozczarowała. Mimo to polecam przede wszystkim tym, którzy z mniejszym lub większym entuzjazmem przebrnęli przez dwie poprzednie książki.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena