Koszyk 0
Opis:
Opowieść o obietnicach, których moc jest zdolna pokonać czas. "W zamkniętych na klucz i ukrytych w szafie szkatułkach przechowuję dwa naszyjniki. Są podarunkami od dwóch mężczyzn. Oba naszyjniki są piękne i cenne, nie noszę jednak żadnego z nich - jednego z powodu złamanej obietnicy, drugiego z powodu obietnicy dotrzymanej". Tamtego roku Beth przestała wierzyć w szczęśliwy los. Jej życie rozsypało się jak domek z kart: musiała zmierzyć się ze zdradą i opuszczeniem ... W chwili próby zawiódł ją najbliższy człowiek, łamiąc wszystkie obietnice, które do tej pory składał. Wtedy właśnie pojawił się Matthew - niespodziewanie, bez zaproszenia. Jak anioł, który łapie za rękę dokładnie w tej chwili, w której tracimy resztki nadziei. Wiedział, jak pomóc, co zrobić, by Beth znów zaczęła się uśmiechać, znał odpowiedzi na dręczące ją pytania. On też złożył obietnicę. Czy będzie w stanie jej dotrzymać? Kim naprawdę jest Matthew i skąd tyle wie na temat Beth i jej rodziny? Każda z 10 powieści Richarda Paula Evansa znalazła się na szczytach list bestsellerów, a ich łączny nakład w USA przekroczył 14 milionów egzemplarzy. W wydawnictwie Znak literanova do tej pory ukazały się Stokrotki w śniegu, Szukając Noel oraz Kolory tamtego lata. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Znak
 • miękka
Mniej Więcej
 • Richard Paul Evans
 • 2012
 • 2
 • 292
 • kieszonkowe
 • 168
 • 118
 • 97883-240-17089
 • 9788324017089
 • ZAJB3

Recenzje czytelników

Magiczne obietnice...

Ocena:
Data:
Jak łatwo jest obiecać. Słowa mają wielką, magiczną moc. Raz wypowiedzianych nie da się cofnąć. Mogą nieść pocieszenie, dawać nadzieję lub wręcz odwrotnie – ranić i krzywdzić. Mówią, że wiara przenosi góry. Może wiara w złożoną komuś obietnicę jest w stanie zdziałać jeszcze więcej?

Rok 1989 był dla Beth przełomowy. Tak jakby wszystkie złe moce zmówiły się aby zaatakować właśnie wtedy. Złe wiadomości spadają jak ciosy. Zabijają w Beth zaufanie do ludzi, wiarę w szczęście i miłość ... Dziewczyna nagle zostaje sama z chorym dzieckiem, kiepską pracą, bez pieniędzy i z wizją utraty domu. I wtedy, zupełnie niespodziewanie w jej życiu zjawia się Matthew, trochę jak anioł, troskliwy, czuły i pomocny. Wiele daje, a nic nie chce w zamian. Zadziwiające jest to, jak dużo wie o Beth i jej rodzinie. Sam o sobie niewiele mówi. Dziewczyna, początkowo nieufna, z czasem zaczyna coraz bardziej otwierać przed nim serce. Kim tak naprawdę jest Matthew? Czy to kolejny oszust? Czy będzie w stanie dotrzymać obietnicy?

W powieściach Richarda Paula Evansa bez wątpienia jest magia. Autor posiadł niespotykaną u mężczyzn umiejętność czytania w kobiecej duszy. Potrafi poruszyć najgłębiej skrywane emocje, chwycić za serce i wycisnąć łzy. Jego książki, choć poruszają trudne tematy, tchną spokojem i nadzieją. Kolejnym atutem jest piękny, prawie poetycki język i życiowość poruszanych tematów. Każda z powieści tego Autora szybko staje się światowym bestsellerem i sprzedaje się w milionowych nakładach. Powieści Evansa na długo pozostają w pamięci. „Obiecaj mi” pod tym względem nie odbiega od innych książek tego Autora. Mamy w niej spokojną fabułę, pozytywnych, budzących sympatię bohaterów, a poruszane w niej problemy mogą dotyczyć każdego z nas. Z jednym małym wyjątkiem. W „Obiecaj mi” dodatkowo pojawia się pewien element prawdziwej magii przez co powieść traci na autentyczności. Przyznam, że pod tym względem trochę mnie Evans rozczarował. Tak jakby Autorowi zabrakło pomysłu na fabułę. Jak dla mnie zbyt wiele było w niej cukierkowości i bajkowości. Wybaczam jednak Autorowi tę drobną rysę, bo sama czasem chciałabym aby w moim życiu zadziałały siły nadprzyrodzone.

„Obiecaj mi” to idealna książka czytana dla relaksu i dla poprawy nastroju. Grzeje serce obietnicami i nadzieją. Życzę miłej lektury!

Recenzja pochodzi z mojego bloga http://sladami-ksiazki.blogspot.com/
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Swietna książka

Ocena:
Autor:
Data:
Książkę kupiłam z myślą o mojej wspaniałej mamie jako prezent. Dzień po otrzymaniu prezentu moja mama przeczytała połowe ksiązki. Była pełna euforii, kiedy ją zapytałam jak podoba jej się prezent odpowiedziała: świetna książka, musisz ją koniecznie przeczytać!!! Moim zdaniem był to trafiony prezent koniecznie muszę ją przeczytać :) gorąco polecam :)
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena