Koszyk 0
Opis:
Japońska powieść o zagubieniu i tęsknocie za drugim człowiekiem - znużony bohater, scenarzysta telewizyjny, powraca do dzielnicy swojego dzieciństwa, pełnej duchów przeszłości - książka nagrodzona prestiżową nagrodą literacką Yamamoto Shugoro. Znużony mężczyzna w średnim wieku, wspomina tragicznie zmarłych rodziców i dzieciństwo. W dzielnicy, gdzie dorastał, spotyka miłą parę, wyglądającą dokładnie tak, jak kiedyś jego rodzice. Okazuje się, że to oni sprzed 37 lat. Widuje się z nimi regularnie ... a z każdą wizytą coraz bardziej sam przypomina ducha. Zaczyna żyć na styku przenikających się światów. Czy tajemniczej sąsiadce uda się go ocalić? Czytaj dalej >> << Zwiń
  • Muza
  • miękka
Mniej Więcej
  • Taichi Yamada
  • 2007
  • 1
  • 190
  • 97883-7495-1562
  • 9788374951562
  • M3452

Recenzje czytelników

Jeśli nie boisz się duchów...

Ocena:
Autor:
Data:
To jedna z tych książek, których opis brzmi raczej zniechęcająco czy zbyt dziwnie, ale w środku naprawdę znajdujemy małą perełkę. Fabuła jest wciągająca, akcja nie nudzi, motywy "mistyczne" - nawet dla tych, którzy nie lubią takich "klimatów" - nie powinny być drażniące. Przewracałam kartki z niecierpliwością. To świetna lektura na "nocną sesję", pod warunkiem, że czytający nie boi się duchów... Dobra literatura.
Czy ta recenzja była przydatna?

Duchy własnej przeszłości

Ocena:
Autor:
Data:
Świetny tytuł dla osób lubiących krótkie, lecz zapadające w pamieć powieści. Końcówka niesamowicie zaskakująca i wzruszająca jednocześnie.
W książce poznajemy bohatera, który poprzez własne lęki i nieumiejętność pogodzenia się ze stratą odseparowuje się od społeczeństwa i zamyka w swoim samotnym świecie.Samotny, ale czy oby na pewno sam?
Odpowiedź na to pytanie każdy musi odnaleźć samodzielnie.Polecam, czyta się jednym tchem!
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena