Koszyk 0
Opis:
Szaleni z miłości żyją wśród nas. Kochają mocno, namiętnie, na granicy rozsądku. Kiedy miłość przeradza się w obsesję? Kto mści się skuteczniej: kobieta czy mężczyzna? Jak wyglądają współczesne pasy cnoty? Tym razem profesor Lew-Starowicz w kolejnej książce z bestsellerowej serii opowiada Krystynie Romanowskiej o niebezpiecznych pułapkach miłości.
Mniej Więcej
  • Zbigniew Lew-Starowicz
  • 2014
  • 206
  • 226
  • 141
  • 978-83-7700-162-2
  • 9788377001622
  • ZBJT9

Recenzje czytelników

Unisex ;-)

Ocena:
Autor:
Data:
Gdybym miała określić tę książkę jednym słowem, to byłoby to... unisex ;-) Zdecydowanie jest to publikacja dla dwojga, zarówno kobieta jak i mężczyzna znajdą tu ciekawostki, uniwersalne mechanizmy rządzące naszymi relacjami. Choć najczęściej czytelnikiem twórczości Lwa-Starowicza jest kobieta, to jednak w tej książce najbardziej obrazowo wyszczególniony jest kobiecy i męski punkt widzenia tego samego problemu. I ten fantastyczny język.... poprawna, prosta, po prostu piękna polszczyzna.
Czy ta recenzja była przydatna?

Skłania do refleksji

Ocena:
Autor:
Data:
Książka bardzo ciekawa.. skłoniła mnie do wielu przemyśleń odnośnie własnego postepowania jak i moich bliskich. Zmieniła nieco pogląd na świat.. nie należy oceniać ludzi bez bliższego poznania ich. Bardzo chętnie przeczytam inne książki z tego cyklu. Polecam :-)
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena