Koszyk 0
Opis:
Niemożliwie zabawna, pełna anegdot i praktycznych wskazówek gawęda o modzie, współczesnym świecie i o Tomaszu Jacykowie jakiego nie znacie. Czytelnicy szukający świetnej rozrywki będą zachwyceni. W swojej pierwszej, bardzo osobistej książce, Tomasz Jacyków pokazuje się nam nie tylko jako profesjonalista w dziedzinie, którą kocha od dziecka, ale także, a może przede wszystkim, jako bystry obserwator otaczającej nas rzeczywistości, człowiek niezwykłej wrażliwości, kochający ludzi i życie ... "O elegancji i obciachu Polek i Polaków" to lektura napisana żywym językiem przeznaczona dla każdego, kto lubi, i kto chce dobrze wyglądać. A po lekturze, pozostanie tylko założyć kurtkę typu "hej przygodo w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej", podciągnąć spodnie na Pawełka, założyć sandały sznurowane po samego bobra i nie panikować, gdy Bożena wciąga szorty… „Być modnym, to wyglądać na tyle znakomicie, aby dobrze żyć, idiotyzmem jest żyć po to, aby świetnie wyglądać.” "I oto jest, moja pierwsza w życiu książka! Starałem się zachować w niej jak najwięcej siebie, mojego języka, nie zawsze grzecznego. W tym miejscu przepraszam wszystkie dzieci i konsekwentnych konserwatystów – nie bierzcie mnie za przykład, nie nadaję się. Ale kocham to co robię, swoją pracę i ludzi. Nie lubię półśrodków, lubię mówić to co myślę. I biorę za własne słowa odpowiedzialność." Tomasz Jacyków "Świeżo po lekturze jestem pod wrażeniem nie tylko trafności Twoich obserwacji psychologicznych, ale także syntezy spojrzenia na zjawiska z pogranicza mody i designu w naszej części świata na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci… Jestem pewien, że Twoja książka może być dla nas wszystkich urealniającym, chociaż przez bezpośredniość narracji czasem okrutnym zwierciadłem. No ale w końcu nie będziesz z nim biegał, mam nadzieję, po ulicy i przystawiał go ludziom, którzy tego nie chcą, tylko dawał się przejrzeć tym, co sami po nie sięgną, z własnej woli." Jacek Santorski. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Tomasz Jacyków
  • 2013
  • 1
  • 276
  • 220
  • 155
  • *, 97883-93180691
  • 9788393180691
  • ZB58I

Recenzje czytelników

Porad po sam szczyt głowy

Ocena:
Autor:
Data:
Książkę zakupiłam dla mojej przyjaciółki, która uwielbia pana Jacykowa. Zanim jej ją przekazałam miałam okazję sama po książkę sięgnąć i przyznam, że się nie zawiodłam.

Książek z poradami dotyczącymi stylu i historii mody można znaleźć na rynku wydawniczym wiele. Ta jednak jest wyjątkowa - nie zasypuje czytelnika stosem zdjęć czy porównań. W zamian oferuje lekki styl mowy pana Tomasza. Czytając książkę czułam się jakbym wyszła z nim na spacer po polskich ulicach ... Niesamowicie zabawne komentarze, w których pan Jacyków nie obawia się szczerości.
Książka jest lekka i przyjemna - porady można znaleźć z łatwością, wystarczy odszukać odpowiednią część ciała.
Gorąco polecam!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dawno się tak nie uśmiałam czytając książkę :)

Ocena:
Autor:
Data:
Zdecydowanie polecam! Książka pełna praktycznych rad, podanych dosadnie i z humorem. Czyta się szybko i przyjemnie. Idealna na prezent dla siostry, mamy czy przyjaciółki. Daje do myślenia i zmienia postrzeganie samego siebie.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena