Koszyk 0
Opis:
Numerologia to najprostsza droga do zdobycia cennych informacji na temat swojej osobowości. Ta znana od wieków dziedzina sprawi, że w odmienny sposób spojrzysz na siebie i swoje uzdolnienia, wnikniesz w swoją przyszłość, a także poznasz swoje cykle numerologiczne. Numerologia to bardzo przystępna praktyka, dzięki której będziesz w stanie odnaleźć odpowiedzi na wiele pytań dotyczących cech charakteru, możliwości rozwoju kariery zawodowej, czy umocnienia więzi między najbliższymi ci osobami ... Najważniejsze jest jednak to, że aby korzystać z numerologii potrzebujesz jedynie imienia i nazwiska, daty urodzenia i... tej książki. Dzięki temu, dowiesz się jak: * Używać cyfr od 1 do 9, w celu obliczenia wibracji energetycznych, towarzyszących niemal każdej dziedzinie twojego życia, począwszy od miłości, a skończywszy na graniu na loterii. * Wyznaczyć daty, w których potężne wibracje pomogą Ci osiągnąć wyznaczone cele. * Określić swoje zestrojenie z innymi ludźmi, a przez to lepsze podejście do małżeństwa, przyjaźni, więzi rodzinnych, romansu czy relacji biznesowej. * Wybrać najbardziej satysfakcjonującą i wolna od przeszkód ścieżkę kariery zawodowej. * Poznać z wyprzedzeniem, co czeka Cię w konkretnym dniu, miesiącu, a nawet roku. Bez względu na to, czy będziesz traktować numerologię jak prawdziwą naukę czy pewien rodzaj zabawy, będziesz pod wrażeniem jej dokładności, zaś dzięki ekscytującym niuansom, odkryjesz specjalne magiczne moce. Spraw, by liczby działały na twoją korzyść! Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Gerie Bauer
  • 2012
  • 1
  • 274
  • 203
  • 145
  • 978-83-62476-86-2
  • 9788362476862
  • ZASGU

Recenzje czytelników

Poznaj siebie poprzez liczby

Ocena:
Autor:
Data:
Autorka w swojej książce chciała podzielić się z nami nauką – numerologią, dzięki której będziemy mogli lepiej zrozumieć siebie oraz innych, nowo poznanych ludzi.

Cały sekret tkwi w liczbach. To one decydują o naszych losach, naszym szczęściu i powodzeniu w życiu, pracy, szkole czy miłości.
Numerologia to wspaniała nauka, która pomaga nam zrozumieć siebie, poznać nasze uzdolnienia i osobowość.
Nigdy wcześniej nie przyszłoby mi do głowy, że data naszego urodzenia ... imię i nazwisko tak wiele o nas mówią.


Dzięki tej publikacji można się dowiedzieć się jak działają cyfry, nauczyć się używać liczb od 1 do 9 aby obliczyć i zapoznać się z „wibracjami energetycznymi” towarzyszącymi nam w każdej dziedzinie życia.
Możemy również dowiedzieć się, czy za miesiąc lub dwa będziemy mieć korzystny dzień czy raczej nie. Możemy również przewidzieć, co spotka nas w konkretnym dniu, miesiącu i roku.

Książka składa się z piętnastu rozdziałów oraz wstępu dotyczącego numerologii. Dzięki niej możemy dowiedzieć się co znaczy nasza data urodzenia, jaki jest nasz indywidualny dzień itd.
Bardzo zaciekawiła mnie ta dziedzina nauki i w miarę możliwości będę się starała zagłębiać w nią i poznawać jeszcze lepiej samą siebie.

Na początku wątpiłam w działanie numerologii, jednak po zapoznaniu się z nią stwierdzam, iż wszystkie opisy pasowały do mnie minimum na 90% a to naprawdę bardzo dużo. Nie chciałam wierzyć, że to działa, ale jednak.

Chcecie poznać swoją osobowość? Dowiedzieć się co znaczy wasza data urodzenia, jaki jest twój osobisty dzień i miesiąc? Zajrzyjcie do tej książki a na pewno się nie zawiedziecie!
Serdecznie polecam.

Tą jak i inne recenzje możecie przeczytać również tutaj: http://blask-ksiazek.blogspot.com/2013/01/gerie-bauer-numerologia-dla.html#more
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Świetna na start!

Ocena:
Autor:
Data:
Jedni wróżą z fusów, inni z kabały, inni z Tarota… A co powiecie na „wróżenie” z liczb? Magia liczb jest chyba nieco mniej znaną dziedziną, ponieważ o wiele częściej spotykamy się właśnie z kartami, czy to zwykłymi czy, jak już wspomniałam, z Tarotem. No bo czy liczby mogą mieć magiczne znaczenie? Wiele osób zapewne pomyśli, że nie. Nic bardziej mylnego! Liczby są obecne wszędzie w naszym życiu, a ich działanie może być zdumiewające.

Wiecie, mam taki zwyczaj ... że jak poznaję czyjąś datę urodzin, to od razu sprawdzam, czym jest numerologicznie. Głupia rzecz, ale nigdy jakoś wybitnie nie zajmowałam się prawami, które rządzą numerologią, ani jej podstawami. Liczyłam, co wiedziałam, że mam policzyć, a potem po prostu szukałam odpowiednich opisów. Tak coraz częściej myślę, że pomijanie podstaw jest dużym błędem. Dlatego właśnie chciałam sięgnąć po kolejną książkę „Dla początkujących”, które wydawane są przez wydawnictwo Illuminatio. No i padło na numerologię.

Oczywiście na samym początku mamy krótki wstęp, który ma na celu wprowadzić nas w odpowiednią tematykę, a potem od razu przechodzimy do rzeczy. Z pewnością nauczyć się z tej książki można wiele, a nie jest to wcale trudne, wystarczy umieć liczyć :) Ostatecznie wystarczy mieć kalkulator i dobry zmysł analizowania informacji. Bardzo spodobały mi się umieszczone na początku tabelki ze szczegółowymi cechami każdej liczby. Ogólnie powiem Wam, że naprawdę możecie sobie zrobić bardzo dobrą analizę numerologiczną swojej osoby, a także innych. Nauczycie się liczyć mnóstwo rzeczy (bo tutaj nie chodzi tylko o to, czym numerologicznie jesteście z daty urodzenia), dowiecie się pewnych faktów, które być może pomogą Wam w życiu.

Naprawdę cieszę się, że ta książka trafiła w moje ręce, bo dzięki niej, zacznę moją przygodę z numerologią na nowo i polecam ją każdemu, kogo ten temat choćby trochę interesuje. Bardzo przydatna i przyjazna książka, która stanowi znakomity początek do naszej przygody z tym rodzajem „wróżenia”. Poza tym z tyłu na okładce zostało wymienione wszystko to, czego możecie się nauczyć, więc nie będę przepisywać okładki. Trochę tylko nie pasowała mi jedna rzecz, a mianowicie to, że autorka nie wspomniała o liczba mistrzowskich, ale może uznała to za dalszy etap nauki, nie dla początkujących :) Mimo wszystko jest to naprawdę dobra lektura dotycząca tego tematu, świetnie zrobiona, zawierająca sporo informacji.

Nadal nie zmieniam swojego zdania i uważam, że cała seria książek „Dla początkujących” jest znakomitym pomysłem. Książka Gerie Bauer też się do takowych zalicza, bardzo dobre wykonanie, przyjemny i prosty język, sporo informacji – idealne na start. Z pewnością do niej wrócę, aby sobie jeszcze raz wszystko na spokojnie przeanalizować i być może porobić notatki, które mi się przydadzą w dalszym etapie mojej przygody z numerologią. Myślę, że naprawdę warto spróbować numerologii, bo jest to ciekawa i interesująca dziedzina, która kto wie, być może pomoże Wam w poznaniu samego siebie. Polecam!

www.sheti-shetani.blogspot.com
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena