Koszyk 0
Opis:
Krok po kroku na naszych oczach realizuje się Nowy Porządek Świata - odwieczny plan globalnej elity scentralizowania władzy. Dla naszego "bezpieczeństwa" wprowadza się kolejne przepisy prawne, najnowocześniejsze technologie do nadzoru i kontroli życia społecznego. Wszystko to tworzy podwaliny pod świat Wielkiego Brata? Nie ma w nim żadnego przypadku, żadnego chaosu. Jest tylko plan. Plan i jego chłodna, wykalkulowana i diabelsko skuteczna realizacja ... Gdy wystąpi problem: pandemia świńskiej grypy, już Światowa Organizacja Zdrowia spieszy z pomocą! Głód? Proszę bardzo, komisja Kodeksu Żywnościowego wprowadzi żywność genetycznie modyfikowaną! Terroryzm? Amerykańska armia zabije Osamę bin Ladena, z bratem którego w przeddzień zamachów z 11 września George Bush jadł śniadanie? Bezpieczeństwo, miłość i wolność? Raczej kontrola, manipulacja i strach. Nasza planeta to więzienie, a działalność globalnej elity to podtruwanie społeczeństw i ograniczanie ich mentalne i zdrowotne! Iluzja staje się rzeczywistością, a Matrix naszym światem - fałszem, który bierzemy za prawdę. Obudźmy się! Tak naprawdę to wszystko jest grą umysłu. Jeśli go uwolnimy, otworzymy kraty naszych więzień. Zmieniając bowiem siebie, zmieniamy ten świat. Zostawmy więc swoje ego, interesiki i wojenki. Czas na przebudzenie, wolność i miłość. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Mikołaj Rozbicki
  • 2013
  • 2
  • 280
  • 205
  • 145
  • 978-83-62476-96-1
  • 9788362476961
  • ZAZFQ

Recenzje czytelników

Właśnie czegoś takiego potrzebowałam!

Ocena:
Autor:
Data:
2012 minął, a końca świata jak nie było, tak nie ma. Na pewno? Czy jesteście w 100 % przekonani, że nie zmieniło się zupełnie nic i że nic w waszym otoczeniu się nie dzieje? Cóż, ja w 100 % jestem przekonana, że dzieje się wiele rzeczy, o których się po prostu nie mówi. Dzieje się wszystko to, co teoretycznie powinno zostać poza naszą wiedzą. Ale nie dajcie się omamić.
„Nowy porządek świata” Mikołaja Rozbickiego to książka, która pokaże Wam ... jak bardzo możecie się mylić odnośnie własnego życia na tej planecie. Od dłuższego czasu zostaje realizowany plan elity globalnej, która chce scentralizować władzę. Ale, ale! Jak się okazuje, tutaj chodzi o coś zupełnie więcej. Nie chcę Wam teraz opisywać czym jest NWO (New World Order), ponieważ mogłabym tutaj stworzyć z tego całkiem niezłe wypracowanie, a nie o to chodzi. Nie będę Wam też pisać, jakie plany ma wobec ludzkości globalna elita, bo tego z pewnością dowiecie się, gdy przeczytacie książkę pana Rozbickiego. Powiem Wam tylko tyle… powinniście to zrobić, niezależnie od tego, czy jest to Wasza tematyka, czy nie. NWO dotyczy nas wszystkich, a nie chodzi tylko o to, że jest grupka osób, które po prostu chcą przejąć władzę. Zaufajcie mi, to się dzieje na wielu poziomach, to dotyczy wszystkiego.
O Nowym Porządku Świata słyszałam już nie raz, więc nie jest mi to obce. W dużej mierze wiem, co się dzieje i dlaczego, chociaż zanim poznam odpowiedzi na wszystkie moje pytania i tak pewnie sporo czasu minie. W każdym bądź razie niesamowicie miło czytało mi się tę książkę, ponieważ jest ona właśnie wszystkim tym, czego szukałam, jeśli chodzi o NWO. Naprawdę nie spodziewałam się, że otrzymam coś, co idealnie wpasuje się w moje gusta, co idealnie ugruntuje moją wiedzę na ten temat, co sprawi, że jeszcze bardziej otworzę swój umysł… a co więcej! Zmotywuje mnie do działania. Teoretycznie już od jakiegoś czasu staram się robić małe kroczki w przebudzaniu innych ludzi, ale po tej lekturze chyba zacznę to robić intensywniej.
Książka jest napisana znakomitym i bardzo przyjaznym językiem, dzięki czemu faktycznie nie ma problemów w zrozumieniu treści. Wszystko jest jasne i klarowne. Podobnie jak przesłanie. Dowiecie się z tej książki na pewno wielu rzeczy, o których do tej pory nie mieliście pojęcia. O części być może gdzieś tam słyszeliście… Wszystko zależy od człowieka, ale uważam, że nawet osoba „mocna w tym temacie” powinna do książki zajrzeć. Wiele rzeczy w niej zawartych wydaje się być absurdem, ale ja sama wiem, że jest całkowicie na odwrót. Jestem bardzo zadowolona z objętości tej książki i tego, ile w sobie niesie, chociaż i tak mogłaby być dłuższa i dłuższa… bo ja mogłabym ją czytać bez końca. Naprawdę bardzo wciągnęła mnie jej lektura i wywarła na mnie spore wrażenie, mimo że o pewnych elementach doskonale zdaję sobie sprawę już od kilku lat.
Jesteście gotowi otworzyć Wasza umysły i spotkać się z nieznanym? Czy chcecie poznać prawdę? I najważniejsze pytanie – czy jesteście gotowi na to, że Wasz światopogląd może ulec diametralnej zmianie? Jeżeli tak, to zdecydowanie powinniście przeczytać książkę Mikołaja Rozbickiego i bardziej zainteresować się tym, co dzieje się w naszym świecie. No i oczywiście, co możecie z tym zrobić. Książkę polecam każdemu, godna uwagi, wartościowa, motywująca i wciągająca. Dalej usilnie trzymam się tego, że każdy ją powinien przeczytać, więc nie wiem, na co czekacie. Czas się przebudzić!
A tak na zakończenie, idealny cytat, którym bym mogła podsumować wiedzę, jaką można wynieść z tej książki…
„DUCH PANUJE NAD MATERIĄ!” – Jan van Helsing

www.sheti-shetani.blogspot.com
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena