Koszyk 0
Opis:
Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Nocna wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat. Zapada noc. Ludzie i zwierzęta układają się do snu. Ale nie wszyscy spędzą tę noc w ciepłym łóżku. Niektórzy wybrali się na nocne czytanie do biblioteki. Albo na festyn w parku, by podziwiać fajerwerki. Inni wolą spacer przy świetle księżyca. A są i tacy, którzy ruszają w pościg za włamywaczem ... Zobacz, jak wiele się dzieje na ulicy Czereśniowej w ciepłą letnią noc. Każda strona tej książki to barwna, pełna szczegółów i postaci ilustracja przedstawiająca fragment miasta. Na kolejnych rozkładówkach odnajdujemy tych samych bohaterów w różnych miejscach i momentach dnia. Wypatrywanie ich i układanie opowieści o ich przygodach to wciągająca zabawa na długie godziny. Ciepłe ilustracje Rotraut Susanne Berner, jej sympatyczni bohaterowie, humor i pogodny klimat ulicy Czereśniowej oczarowały już tysiące małych czytelników na całym świecie. "Noc na ulicy Czereśniowej" razem z" Wiosną...", "Latem...", "Jesienią..." i "Zimą" tworzy serię, która jak dotąd ukazała się w 15 krajach w łącznym nakładzie niemal 1 000 000 egzemplarzy. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Rotraut Susanne Berner
  • 2013
  • 0
  • 14
  • 340
  • 260
  • *, 97883-63696405
  • 9788363696405
  • ZAZDU
  • 4-6 lat

Recenzje czytelników

ulica Czereśniowa

Ocena:
Autor:
Data:
Przepięknie ilustrowana książka zainteresuje z pewnością każdego Malucha. Nasza 1, 5-roczna Córeczka potrafi bardzo długo skupić uwagę na kolorowych stronach tej książki, poszukując różnych mieszkańców ulicy Czereśniowej. Polecam!
Czy ta recenzja była przydatna?

noc na ulicy Czereśniowej

Ocena:
Autor:
Data:
Razem z moją 15stomiesięczną córką uwielbiamy całą serię na ulicy Czereśniowej. "Noc ..." może się wydawać najmniej ciekawą z serii, ale przecież w nocy nie dzieje się tak wiele na ulicy, tylko czasem w mroku przemknie nieproszony złodziej, spaceruje zakochana para czy myszy zjadają okruszki.
Świetna nauka i zabawa nawet dla malutkich dzieci. My siadamy przy zgaszonym świetle, z latarką i po kolei odkrywamy coraz to nowe fragmenty opowieści.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena