Koszyk 0
Opis:
O wybitnych naukowcach, politykach, artystach i przedsiębiorcach często można przeczytać w miesięczniku "Focus". W tej książce znajdziecie najciekawsze opowieści o kilkunastu niezwykłych osobach, które zasłynęły z wybitnych dokonań, miały ogromny wpływ na rozwój ludzkości i stanowią inspirację dla kolejnych pokoleń. To fascynujące historie o ich życiu, pracy, pasji, twórczości i drogi, jaką przebyli, zanim trafili do panteonu wielkich ... Z tej książki dowiecie się: * Dlaczego Walt Disney był nieszczęśliwy? * Czy pan McDonald istaniał naprawdę? * Kto zarabia 200 zł na sekundę? * Kim była czarownica z Wall Street? Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Praca Zbiorowa
  • 2012
  • 0
  • 172
  • 190
  • 120
  • 97883-7778-1371
  • 9788377781371
  • ZAEA0

Recenzje czytelników

Niezwykła

Ocena:
Autor:
Data:
Kto z nas w dzieciństwie, może nawet i teraz, nie lubił oglądać produkcji The Walt Disney Company? Kto z nas nie zna muzyki Mozarta? Kto z nas nie próbował jedzenia z McDonald's? Jak wielu z nas zaczytywało się i jest pod wrażeniem serii książek ,,Millenium"? O życiu ich twórców, jak i wielu innych wspaniałych ludzi dowiemy się z książki ,,Niezwykłe biografie".


Książka ,,Niezwykłe biografie" mną wstrząsnęła ... dowiedziałam się wielu faktów o ludziach znanych na całym świecie jak i tych mniej, a niektóre fakty są wstrząsające, lecz znajdziemy w niej także wiele bardzo ciekawych faktów z życia, które z łatwością można powtarzać w towarzystwie, by sprawić wrażenie oczytanego, a tak naprawdę potrzeba wygospodarowania sobie czasu na dość niewielką książkę, która liczy około 170 stron, a która potrafi zapaść w pamięć.


W książce znajdziemy dwadzieścia historii biograficznych, które niesamowicie potrafią wciągnąć, mimo iż każdy rozdział zawiera niewiele stron możemy dowiedzieć się sporo faktów o życiu wybranej osobowości, które nie nudzą, każdy z autorów wybierał najistotniejsze fakty i takie, które najbardziej ciekawią czytelnika.


Tytuł książki jak najbardziej odzwierciedla jej zawartość, gdyż osobiście nie lubię czytać biografii, gdyż mnie nudzę, a ta zawiera same ciekawostki, dzięki którym dowiedziałam się wiele o znanych osobach o których nic nie wiedziałam, jak i sama książka umiliła mi ten krótki czas z nią spędzony. Śmiało mogę powiedzieć, że ta książka była dla mnie niezwykła.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena