Koszyk 0
Opis:
Drugą żonę, Reggie, Jakob Duff ciągle porównuje ze zmarłą Helen. I ze smutkiem przyznaje, że drugie jego małżeństwo jest pomyłką. Topiąc żale w whisky, wymysla w końcu intrygę, dzięki której pozbędzie się żony. Wystarczy, że złapie ją na gorącym uczynku. Z tym jego przystojnym szoferem, Nolanem.
  • C&T
  • miękka
Mniej Więcej
  • Elisabeth Holding
  • 2005
  • 1
  • 160
  • 83-89064-99-5
  • 9788389064998
  • H4931

Recenzje czytelników

Zapowiadało się ciekawie

Ocena:
Autor:
Data:
Po tę pozycję sięgnęłam, zainteresowana jej opisem. Zaczynało się dość ciekawie, tytuł i opis już na wstępie pozwoliły mi uknuć pewną teorię, jednakże w trakcie czytania szybko zdałam sobie sprawę z tego, że jest ona mylna. ,,Niewinną panią Duff" czyta się szybko. Główny bohater jest mężczyzną w średnim wieku, który szybko nudzi się swoją młodą żoną, zaczyna go irytować wszystko, co kobieta robi, mówi. To znudzenie szybko przeradza się w nienawiść. Duff zmaga się z jeszcze jednym problemem ... jest nim alkohol, którego postać zaczyna nadużywać. Duff sam zaczyna siebie pogrążać, kiedy wpada na pomysł pozbycia się swojej żony. Knuje intrygę, która obraca się przeciwko niemu.
,,Niewinna pani Duff" to historia opowiedziana z perspektywy głównego bohatera. Ani przez chwilę nie pojawia się perspektywa żony bohatera. Świat obserwujemy tylko oczami Duffa.
Na całe szczęście jest to krótka powieść, bardziej opowiadanie. Sama zmęczyłam się przemyśleniami bohatera, którego nie da się polubić. Nie dzieje się w tej książce nic, co usprawiedliwiałoby postępowanie bohatera.
Zakończenie, no cóż, przewidywalne. Jednym słowem - rozczarowanie.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena