Koszyk 0
Opis:
Dalsze losy trudnego uczucia poranionych przez los bohaterów Niepokornego. Powieść z rozpoczętego bestsellerem Buntownik. Rome, były żołnierz, którego dręczą koszmary, i Cora, która pod maską wesołej przebojowej dziewczyny kryje bolesne wspomnienia. Kochają się, lecz boją się uczucia. Nie wierzą, że ich przeszłość pozwoli im zbudować przyszłość. Nagle jednak dzieje się coś, co sprawia, że postanawiają walczyć o swoją miłość. Lecz los pisze dla nich inny scenariusz.. ... JAY CROWNOVER zdobyła ogromną popularność powieścią BUNTOWNIK, wydaną jako e-book, która zajęła 2. miejsce na liście Amazonu i została sprzedana w 115 000 egzemplarzy. Powieści Jay Crownover są w czołówce gatunku New Adult (Dla Młodych Dorosłych) o wchodzących w dorosłe życie ludziach (18-25 lat), którzy podnoszą się z tragedii dzięki miłości ukazanej we wszystkich odcieniach: od czułości po płomienny seks. W 2014 roku powieści w dwóch tomach ZARYZYKUJ (ZARYZYKUJ ze mną i ZARYZYKUJ miłość) oraz NIEPOKORNY (Jego Walka i Jego Siła) weszły na listy bestsellerów literatury dla dorosłych "New York Timesa". Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Amber
 • miękka
Mniej Więcej
 • Jay Crownover
 • 2014
 • 1
 • 204
 • 205
 • 135
 • 97883-24151875
 • 9788324151875
 • ZBNNG

Recenzje czytelników

Jego siła

Ocena:
Autor:
Data:
,,Niepokorny. Jego walka" był początkiem historii Cory i Rome'a. W ,,Niepokorny. Jego siła" poznamy jej koniec.

Cora i Rome podejmują ryzyko i próbują stworzyć normalny związek. Jednak żadne z nich nie pogodziło się jeszcze ze swoją przeszłością. On nie potrafi sobie wybaczyć śmierci młodszego brata. Ona boi się kochać po tym jak okrutnie złamano jej serce. Bycie razem okazuje się nie być takie proste i może wymagać wielu poświęceń.

Rome'a prześladuje dzień ... w którym ostatni raz widział Remy'ego. Żałuje słów, które nigdy nie padły i tych, które powiedział, a może nie powinien. Zastanawia się, co mógłby zrobić inaczej i czy to by coś zmieniło. Czy był dobrym bratem, skoro Remy skrywał przed nim tak wiele. Czy mu ufał. Stawia jednak czoła swoim słabościom i strachom, by być z Corą. By pokazać, że mu zależy. Udowodnić, że choć daleko mu do ideału, to da z siebie wszystko, aby jej nie zawieść. Jest gotów poświęcić dla niej wszystko. Dosłownie wszystko.

Cora choć wymaga od Rome'a tego, by wszedł w ich związek na sto procent, sama tego nie potrafi. Jimmy zranił ją tak mocno, że boi się swoich uczuć do Archera. Nie potrafi się przyznać do tego, co do niego czuje, ani tego zaakceptować. To ona jest tą, która pomaga mu wyjść na prostą, jednak czasem to nie wystarcza. Rome chce czegoś prawdziwego, namacalnego. Deklaracji. Potwierdzenia, że robi dobrze. Że to wszystko jest tego warte. Że Cora jest zaangażowana w ich związek w takim samym stopniu, jak on. Okazuje się to jednak dużo bardziej skomplikowane i jedno zdanie za dużo wypowiedziane pod wpływem emocji, może wiele zmienić. A nawet wszystko zniszczyć. Wtedy jednak dzieje się coś, co otwiera jej oczy. Uświadamia jej jak kruche jest ludzkie życie.

Jay Crownover jak zwykle nie zawiodła i stworzyła coś pięknego. ,,Niepokorny" to historia miłości dwójki młodych ludzi, którzy próbują się odnaleźć w rzeczywistości, w której przyszło im się znaleźć. Popełniają błędy. Potykają i upadają, by wstać. Boją się. Okazują słabość. Potrafią jednak znaleźć w sobie tyle woli i siły, by walczyć o miłość. O wspólną przyszłość i siebie nawzajem. Bo nie trzeba być ideałem, by być kimś idealnym dla kogoś. Czasem wystarczy po prostu kochać.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Niepokorny. Jego Siła

Ocena:
Autor:
Data:

„Niepokorny” to już trzecia tom, bestselerowej serii „Naznaczeni Mężczyźni”, którą zapoczątkowała niezwykle dobra i wciągająca książka „Buntownik”. Powieści z tej serii są dzielone na dwie części, co nie do końca do mnie przemawia, ponieważ odbiór całej historii jest znacznie lepszy niż jej podział. Ja miałam szczęście i przeczytałam je bez żadnej przerwy.

Cora i Rome zostali postawieni przed trudnym i bardzo odpowiedzialnym zadaniem. Oboje pracują nad związkiem ... który stworzyli i starają się ułożyć sobie życie. Rome poczynił znaczące postępy, lecz Cora zraniona przez byłego chłopaka, boryka się z lękiem przed miłością. Czy obojgu uda się przetrwać trudne chwile?

W pierwszej części to Rome skupił na sobie całą uwagę, na co oczywiście nie narzekam, ponieważ takiemu mężczyźnie z pewnością uwaga się należy. W tej książce to Cora odczuwa lęk i strach przed oddaniem się całkowicie. Oboje stanowią doskonała parę ze względu na swoje niedoskonałości. Polubiłam ich od pierwszych stron powieści a ta sympatia utrzymała się do końca.

Jest to książka z gatunku New Adult i skupiamy się głównie na wątku miłosnym oraz problemach z przeszłości, które gnębią bohaterów. Jeśli ktoś oczekuję akcji usianej niebezpieczeństwem bądź napięcia, nie znajdzie jej tutaj. Choć zagrożenie się pojawia i jest miłym urozmaiceniem.

„Jego Siła” to przede wszystkim książka o uczuciach, napisana prostym, przyjemnym językiem. Relacja między Corą o Romem jest burzliwa, nie brak w niej ciętych ripost, ale przede wszystkim namiętnych wybuchów. Gorący seks dodaje rumieńców całej historii i bardzo mi się podoba jak autorka go przedstawiła.

Narracja jest podzielona między dwójkę głównych bohaterów i to rozwiązanie bardzo dobrze się sprawdziło, gdyż miałam wgląd w psychikę Cory oraz Rome’a. Oczywiście pojawiło się kilka elementów, do których mam zastrzeżenia, lecz dotyczą zbyt istotnych spraw, bym mogła o nich tutaj wspomnieć, ponieważ nie chcę zbyt wiele zdradzać i psuć przyjemności czytania.


Z książką można miło spędzić czas, dlatego polecam dziewczyną, które lubią ten gatunek i seksownych bohaterów, a takich w tej serii nie brak.
Polecam 4/6
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena