Koszyk 0
Opis:
Historia zimna jak lód, straszna i wciągająca! Naprawdę dla ludzi o mocnych nerwach. Upiorny i bardzo ekscytujący thriller, który można czytać tylko wtedy, gdy okna i drzwi są zaryglowane. Ódinn zamieszkał sam z jedenastoletnią córką Run po śmierci byłej żony, która wypadła z okna. Ale ojciec i córka nie są ze sobą zżyci... Pewnego dnia otrzymuje w pracy nowe zadanie: ma ustalić, co działo się wiele lat temu w Krókur, położonym na odludziu i zamkniętym domu wychowawczym dla chłopców ... Bada między innymi sprawę śmierci dwóch z nich - chłopcy w tajemniczych okolicznościach udusili się spalinami w samochodzie. Im bardziej Ódinn zagłębia się w tę sprawę, tym częściej wydaje mu się, że dopadają go upiory z przeszłości. Czy przedwczesna śmierć jego żony ma z tym coś wspólnego? Ódinn rozpaczliwie poszukuje odpowiedzi na to pytanie i czuje, że atmosfera grozy narasta... Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Muza
 • miękka
Mniej Więcej
 • Yrsa Sigurdardottir
 • 2014
 • 1
 • 336
 • 205
 • 145
 • 978-83-7758-777-5
 • 9788377587775
 • ZBL4S

Recenzje czytelników

SUPER!!!

Ocena:
Autor:
Data:
Kolejna ksiązka Yrsy Sigurdardóttir przeczytana. Według mnie najlepsza .

Ódinn zamieszkał sam z jedenastoletnią córką Rún po śmierci byłej żony, która wypadła z okna. Ale ojciec i córka nie są ze sobą zżyci…Pewnego dnia otrzymuje w pracy nowe zadanie: ma ustalić, co działo się wiele lat temu w Krókur, położonym na odludziu i zamkniętym domu wychowawczym dla chłopców.


Akcja powieści toczy się dwutorowo, na dwóch płaszczyznach czasowych ... jeden z głównych wątków rozgrywa się w 1974 roku w ośrodku wychowawczym i śledzimy go oczami młodej sprzątaczki, Aldis. Drugi wątek, współczesny, obserwujemy z perspektywy Ódinna próbującego rozwikłać sprawę śmierci dwóch wychowanków Krókur, którzy zatruli się spalinami w samochodzie oraz borykającego się z wychowaniem corki po śmierci matki.

Atutem książki jest klimat jak z dreszczowca - bohaterem targają sprzeczne uczucia i chwilami staje on na skraju obłędu, Akcja zmienia się, a autorka wodzi czytelnika za nos, prowadząc go do rozwiązania zagadki.

.Czy Ódinowi uda się rozwiązać zagadkę czy poradzi sobie z córką , Koniecznie przeczytajcie SUPER KRYMINAL.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena