Koszyk 0
Opis:
Jest to książeczka w kształcie okna - nawiązująca do spełnienia papieskiej obietnicy, czyli tego, że Jan Paweł II czuwa nad nami, spoglądając na nas ze swojego niebieskiego okna i błogosławiąc nam. Książeczka ma pomóc dzieciom i rodzicom pochylić się na nowo nad Dekalogiem i nad nauczaniem Jana Pawła II. Składa się z dziesięciu rozdziałów, z których każdy jest poświęcony osobnemu Przykazaniu Bożemu. Jest przeznaczona jest do dzieci w wieku 6-12 lat.
Mniej Więcej
  • Ines Krawczyk
  • 48
  • 200
  • 200
  • 978-83-7516-714-6
  • 9788375167146
  • ZBFG0
  • 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Niebieskie okno

Ocena:
Autor:
Data:
Ta książeczka uświadamia nam jak ważne jest znać i rozumieć Dekalog. Co więcej, lektura ta pomaga nam wyjaśnić maluchom znaczenie i sens poszczególnych przykazań w bardzo prosty i łatwo zrozumiały nawet dla bardzo małego dziecka sposób. Otwiera nam ona również oczy na nasze własne błędy i uświadamia, że stosowanie się do tych zasad wcale nie jest trudne. Wystarczy tylko czasem się zatrzymać i zastanowić nad sobą.

Oczywiście nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie zwróciły Wam uwagi na to ... jak pięknie jest ta książka wydana. Gruba sztywna okładka z prawdziwym niebieskim okienkiem, przez które zerka na nas Święty Jan Paweł II. Kredowy papier, wszywane kartki, duża, wesoła i czytelna czcionka z wytłuszczonymi fragmentami, które powinny najbardziej rzucać się w oczy i oczywiście najbardziej utkwić w naszej pamięci. I na koniec śliczne, kolorowe i zabawne ilustracje, które wspaniale uzupełniają nam czytany tekst. Cudo!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena