Koszyk 0
Opis:
 Tom 3 trylogii Stark Internati onal – równie zmysłowakontynuacja bestsellerowej Trylogii StarkaSylvia Brooks – asystentka Damiena Starka z Trylogii Starka i JacksonSteele – architekt światowej sławy. Kiedyś byli parą. Spotkali sięznów i znów są razem.Pragną się bez opamiętania. Obydwoje mają tajemnice, które odcisnęłysię na ich życiu. Próbują o nich zapomnieć ... uciekając w namiętnespełnienie…Jednak przeszłość ich odnajduje, a Jackson musi walczyć o siebiei wszystko, co osiągnął. Sylvia może wybrać: odejść czy stanąć przynim i walczyć o niego i ich miłość…JULIE KENNER przez dziesięć lat była prawnikiem procesowym. Dziśjest bestsellerową autorką powieści erotycznych i współczesnych powieściobyczajowych oraz laureatką i fi nalistką najbardziej presti żowychnagród, m.in. RITA Award. Jej książki zostały wydane w ponad20 krajach. Sprzedano je w ponad milionie egzemplarzy. TrylogiaStarka zajmowała najwyższe miejsca na listach bestsellerów „NewYork Timesa”, „USA Today”, „Publishers Weekly” i Amazonu. Kontynuacja,trylogia Stark Internati onal, została równie entuzjastycznieprzyjęta przez czytelniczki. Czytaj dalej >> << Zwiń
  • Amber
  • miękka
Mniej Więcej
  • J. Kenner
  • 2016
  • 336
  • 130
  • 205
  • *, 9788324159031
  • 9788324159031
  • ZDB5R

Recenzje czytelników

FINAŁ

Ocena:
Autor:
Data:
Sylvia i Jackson robią wszystko, aby przetrwać burzę, ale czasami jest to po prostu zbyt wiele. Zdarza się, że bez względu na to, jak bardzo się kochają to najlepiej pokonać swoje demony samemu.

Opowiedziana z punktu widzenia Sylvii, przez co oddajemy się całkowicie książce. Dodatkami jest perspektywa trzeciej osoby.

Nie chcę się rozpisywać o fabule, ponieważ mogę za dużo zdradzić. Te wydarzenia są kluczowe, a co to byłaby zabawa, gdybym wszystko Wam opisała??

" ... Odzyskuję przytomność,a wraz z nią zalewa mnie fala wspomnień, przez które najchętniej znów pogrążyłabym się w niebycie. Bo żaden koszmar, jaki mógłby zrodzić mi się w głowie, nie będzie gorszy od tej nieubłaganej rzeczywistości, która mnie otacza."


Bohaterowie są mimo wszystko uzależnieni od siebie, mimo osobistych spraw, mimo swoich lęków i budowania muru między sobą, próbują zawalczyć o siebie i swoje szczęście.

Jackson ma obsesję na punkcie Sylvii, nieposkromiony temperament, silny popęd seksualny. Mężczyzna znajdzie się w stanie ciągłego pobudzenia, gdy świat zaczyna walić mu się na głowę. Przecież tylko to zna. Jego życie się rozpada, a on walczy, aby zachować dwie najważniejsze osoby w jego życiu.

"Ale jest przecież czymś znacznie więcej. Jest moją siłą i czułością, podporą i ucieczką. Jest mężczyzną, który zabarwił moje dni i rozświetlił noce. Jackson Steele. Mężczyzna, którego kocham. Mężczyzna,którego kiedyś próbowałam w swej głupocie zostawić.Mężczyzna, który mnie złapał, a potem przepędził moje demony i tym samym zdobył moje serce.To właśnie te demony doprowadziły nas tu, gdzie dzisiaj jesteśmy."

Sceny seksu są liczne, powtarzające się, prowokacyjne i intensywne. Bohaterowie używają go jak środka na swoje problemy, na pogrzebaniu swoich emocji. Mocny, wyrazisty język autorki nie pozostawia wątpliwości. Romans jest bardzo silny, intrygi, tajemnice, konflikty z postaciami drugoplanowymi.

"Nie opuszczasz mnie" koncentruje się na kwestii dysfunkcyjnych rodzin i jego skutkach. Czasem nie możemy "pozbyć" się przeszłości, ale zawsze jest szansa na lepszą przyszłość.

"Jesteś czymś znacznie więcej. Jesteś moim życiem, Syl. Moją krwią. Jesteś jedyną osobą,która może mnie złamać i jedyną, która może mnie ocalić. A w tej chwili potrzebuję cię bardziej niż powietrza."

Ta historia ma całą pasję, miłość, ciepło, prowokacyjny seks. Jeśli nie czytaliście dwóch poprzednich książek, to musicie nadrobić. Ten tom rozwiewa wszystkie wątpliwości. Wciąga, uzależnia, pobudza.

Czytałam poprzednią serię "TRYLOGIĘ STARKA" i sama nie wiem, która mi się bardziej podobała. Niby podobne, a jednak czymś się różnią...

Musicie przeczytać sami, przekonać się i dać mi znać.


"– Czy to u każdego tak działa? – pytam.

– Ta intensywność.To poczucie, że mogłabym uschnąć, jeżeli cię
zaraz nie dotknę. – Odchylam głowę i patrzę mu w oczy. –
Wiesz, o co mi chodzi, prawda?"


DZIĘKUJĘ WYDAWNICTWU AMBER ZA MOŻLIWOŚĆ PRZECZYTANIA KSIĄŻKI
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena