Koszyk 0
Opis:
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, ile sukcesów, przyjemności i przygód omija Cię w życiu tylko dlatego, że nie masz wystarczająco dużo odwagi, by realizować swoje potrzeby i plany? Dlatego, że nie masz wewnętrznej siły, by głośno powiedzieć, co myślisz, uderzyć pięścią w stół i żyć po swojemu? Jeśli tak, należ ... ysz prawdopodobnie do olbrzymiej rzeszy ludzi, którym brak naturalnej pewności siebie.To niezbyt dobra wiadomość: oznacza, że nigdy nie zrealizujesz w pełni swoich celów, nawet jeśli będziesz superinteligentny, bardzo sympatyczny, kulturalny, zdyscyplinowany, pomysłowy i co tam jeszcze chcesz... Te wszystkie zalety nie zostaną wykorzystane, jeśli obawa przed wzięciem odpowiedzialności za swoje decyzje okaże się silniejsza od potrzeby działania. Na szczęście istnieje także druga strona medalu: pewność siebie to coś, co możesz wyćwiczyć. Jeśli chcesz pozbyć się paraliżującego lęku i nieśmiałości, odrzucić niewłaściwe założenia, nauczyć się słuchać siebie i odpowiednio działać w sytuacjach stresujących lub konfliktowych, powinieneś koniecznie przeczytać tę książkę. Jej autor na własnej skórze przetestował opisane tu metody, zmierzył się z frustracją, strachem i odrzuceniem. Dobrze wie, o czym pisze, i wie, jak Ci pomóc. Weź swoje życie we własne ręce! Tomasz Marzec – jest prawdopodobnie najlepszym ekspertem w zakresie pewności siebie i swobodnych relacji oraz cenionym specjalistą rozwoju osobistego. Poprzez swoje książki, szkolenia, warsztaty, coachingi oraz materiały wideo co roku pomaga tysiącom mężczyzn i kobiet w osiąganiu lepszych rezultatów na polu prywatnym i zawodowym. Klienci cenią go przede wszystkim za przyjazne, skuteczne, praktyczne i kompleksowe podejście, które gwarantuje szybkie rezultaty. Czytaj dalej >> << Zwiń
  • Sensus
  • miękka
Mniej Więcej
  • Tomasz Marzec
  • 2015
  • 238
  • 208
  • 140
  • 97883283-1258-6
  • 9788328312586
  • ZCYDY

Recenzje czytelników

Super

Ocena:
Autor:
Data:
Ludzie pewni siebie wydają się być bardziej inteligentni, silniejsi, sprawniejsi, bardziej doświadczeni. Są tez lepszymi kłamcami... Pewność siebie zawsze pomaga. Książka bardzo dobra, polecam.
Czy ta recenzja była przydatna?

Czego nam brakuje?

Ocena:
Autor:
Data:
Nadmiar informacji, mity łatwego życia, a także wszechobecny wpływ mediów sprawiają, że funkcjonujemy wśród wielu oczekiwań ze strony otoczenia.

Od dziecka słyszymy, że powinniśmy być inteligentni, lubiani, przyjacielscy, pomocni czy niewychylający się z szeregu. W społecznej świadomości funkcjonuje mniemanie, iż wyłącznie spełnienie tych wymagań zagwarantuje karierę, udane życie towarzyskie, dobrą rodzinę i wreszcie szczęście.

Tomasz Marzec, ekspert w zakresie swobodnych relacji ... stwierdza, że do zdobycia powodzenia potrzebne jest co innego: naturalna pewność siebie. Pozwala na działanie w sytuacjach stresujących, sprzyja dobrej prezentacji, uczy wsłuchiwania się w swoje potrzeby.

Pracujesz w firmie, której nie znosisz. Od kilku lat planujesz wprowadzić w życie własne przedsięwzięcie, ale wciąż je dopracowujesz, czekając na sprzyjające okoliczności do realizacji pomysłów.

Siedzisz samotnie przy stoliku w klubie. Nudzisz się, jednak masz nadzieję, że wkrótce miejsce obok ciebie zostanie zajęte przez kobietę z parkietu, której przyglądasz się od godziny. W końcu dopijasz drinka i rezygnujesz z rozmowy. Wracasz do domu jako przegrany — szansa na miło spędzony wieczór bezpowrotnie przepadła.

Idziesz na rozmowę kwalifikacyjną. Czujesz się wewnętrznie spokojny, niemniej po przekroczeniu progu gabinetu dopada cię przeraźliwa nieśmiałość, przez którą nie umiesz wydusić słowa. Po raz kolejny spotykasz się z odmową ze strony pracodawcy.

Jaka postawa łączy te wszystkie sytuacje? Brak wiary we własne możliwości. Zmiana pracy, rzucenie studiów, wyjazd za granicę, zakończenie związku — każda z tych decyzji spowoduje, że nasz los drastycznie się odmieni. Nie wiemy, jak poradzimy sobie w nowej sytuacji, mamy wątpliwości, czy mierzenie sił na zamiary jest dobrym wyjściem.

Właśnie dla takich osób przeznaczona jest książka ,,Naturalna pewność siebie”. Pokazuje, w jaki sposób obawa przed wzięciem odpowiedzialności za swoje decyzje tłumi potrzebę działania. Lęk sprawia, że nasze zalety — inteligencja, sympatyczność, kultura, dyscyplina — schodzą na dalszy plan.

Autor, specjalista od rozwoju osobowego, przekonuje, że każdy może odnaleźć w sobie siłę do pokonywania demonów, osiągając lepsze rezultaty na polu prywatnym i zawodowym. On sam z zamkniętego w sobie, cichego chłopca przekształcił się w cenionego fachowca, pomagającego tysiącom mężczyzn i kobiet. Tomasz Marzec przytacza wiele przykładów sytuacji, w których przyczyną nieszczęścia była skrępowana swoboda myślenia i działania. Poszukuje przyczyn braku pewności siebie, stara się rozważyć problem wielopłaszczyznowo, wnikliwie podchodzi do tematu.

Jak wydobyć z siebie śmiałość albo ją wyćwiczyć? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w treści książki. Poradnik nie spowoduje, że przejdziemy gwałtowną metamorfozę z introwertywnego intelektualisty w błyskotliwą, pełną życia duszę towarzystwa, lecz z pewnością wskaże nam drogę, którą musimy podążać, aby konsekwentnie doskonalić swój wizerunek.

Anna Zborowska

Zapraszam: http://lubimyczytac.pl/profil/138276/anna
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena