Koszyk 0
Opis:
Julia, młoda Polka, mieszka i pracuje w Londynie. Wszystkie troski i sukcesy dzieli ze swoją najlepszą przyjaciółką Sammy. Dziewczyny, chcąc odpocząć od zgiełku miasta i pracy, postanawiają zrobić sobie wakacje. Ich wybór pada na słoneczną Majorkę. Hotel Oasis, do którego przybywają, wydaje się strzałem w dziesiątkę. Jednak już podczas pierwszego spaceru Julia dostaje pił ... ką w twarz od nieznajomego… I od tej pory wydarzenia zaczynają się toczyć bardzo szybko. Julia co rusz wpada na tajemniczego Hectora, który jednocześnie ją odpycha i przyciąga. Między dwojgiem młodych zaczyna się rodzić fascynacja i pożądanie… Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • 2016
  • 1
  • 476
  • 205
  • 140
  • *, 978837785-953-7
  • 9788377859537
  • ZDB5J

Recenzje czytelników

Nasze kiedyś

Ocena:
Autor:
Data:
Główną bohaterką jest młoda kobieta, Julia, która oprócz bliskiej przyjaciółki Sammy oraz rodziców nie ma nikogo z kim mogłaby dzielić swoje troski czy szczęśliwe dni. Jej życie uczuciowe praktycznie nie istnieje, mimo to wydaje się być szczęśliwa i zadowolona z życia, ale czy na pewno?
Dziewczyny postanawiają wybrać się na urlop. Miejscem które wybrały do odpoczynku jest Majorka i przecudowny Hotel Oasis. Kiedy dziewczęta tam przybywają, wszystko jest piękne, barwne ... a wystrój Hotelu od razu wpada w oko Julii. Cóż, spokój dziewcząt nie trwa długo, gdyż już na samym początku Julia dostaje piłką w twarz, co bardzo ją denerwuje.
I od tej pory zaczyna się wspaniała i niezapomniana letnia przygoda…
Jednocześnie rodzą się dwie miłości, zdradzę tylko, że będzie to miłość życia Julii. Jej przyjaciółka także wpada po uszy, co raczej nie zdarzało się jej do tej pory. Jest tylko jeden mały, a może właśnie ogromny problem. Dziewczęta po urlopie wracają do domu, żadna nie jest gotowa zostać i zamieszkać z ukochanym na Majorce.
Jak myślicie, czy miłość Julii i Hektora przetrwa?
A może właśnie to Sammy i Rico będą tymi, których miłość wraz z końcem urlopu się nie zakończy?
Książka napisana w pierwszej osobie. To Julia opowiada swoje przeżycia i doznania, a także wrażenia ze świata z własnego punktu widzenia. Na początku wydawałoby się, że to przecież życie jak każdej innej młodej kobiety, lecz w miarę jak przechodzimy do kolejnych rozdziałów, coraz bardziej wczuwamy się w historię dziewczyny. To wcale nie jest zwykła opowieść o zwykłym życiu. Poruszane są tutaj niezwykle ważne kwestie dla każdej kobiety. Toksyczny związek, gwałt. Są to tematy o których się nie mówi, a już na pewno nie pisze zbyt często. Dlaczego? Myślę, że społeczeństwo nie chce słuchać o tragediach kobiet, które zostały tak strasznie skrzywdzone i obdarte ze swej godności. Julia jest osobą bardzo wrażliwą i czułą. Być może właśnie dlatego tak bardzo przeżywa swoją tragedię. Czy odważy się o niej komuś opowiedzieć oprócz Sammy?
Przekonajcie się sami!
Książka ukazuje idealną miłość, fascynację, pożądanie, ale i bezgraniczne oddanie względem siebie dwóch osób. Kobieta, która opowiada o swoim życiu, dzieli się przeżyciami z osobą, która staje się dla niej najważniejsza na świecie. Mężczyzna, bogaty, przebojowy i tajemniczy. Często w życiu nie mówimy o rzeczach, które nas bolą i chcemy o nich jak najszybciej zapomnieć, ale co jeżeli komuś nie powiemy i ogromnie go tym skrzywdzimy? Jeżeli przez to nasz cały świat, który dotąd tak dokładnie i starannie budowaliśmy w jednej chwili się zawali?
Szczerze powiedziawszy, to już od pierwszych momentów nie mogłam oderwać się od książki. Jest wciągająca, zaskakująca i pełna przygód, a także zabawnych momentów. Idealna miłość, o której marzy każda kobieta, zachwyci i nie wiadomo kiedy będziemy już w ostatnich rozdziałach książki.
Książkę polecam kobietom, dlatego, że jest wiele momentów erotycznych, zresztą doskonale opisanych. Każda kobieta powinna również obowiązkowo mieć tę książkę u siebie na półce, bo historia miłości, która tam jest ukazana, zaskoczy i wciągnie niejedną czytelniczkę.
Zakończenie przyniosło jeszcze więcej pytań niż było na początku, nigdy nie pomyślałabym, że właśnie tak mogłaby zakończyć się ta letnia przygoda, lecz przecież to dopiero pierwsza część.
Z niecierpliwością będę czekać na dalszy ciąg opowieści.
Moja ocena: 10/10
Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena