Koszyk 0
Opis:
Znana i ceniona psycholog – Maria Rotkiel – ujawnia sekrety udanego związku! Poznaj zasady gwarantujące udaną relację! Autorka odpowiada na najważniejsze pytania, które nurtują każdą poszukującą udanego związku osobę. Jak znaleźć odpowiedniego partnera? Jak zwrócić na siebie uwagę i zainteresować sobą? Jak zachować zdrowy rozsądek w zakochaniu? Jak dbać o relacje? Jak budować wzajemną bliskość i zrozumienie, kochając i siebie, i drugiego człowieka? Jak zorganizować wspólne życie ... Jak cieszyć się namiętnością i seksem? Jak radzić sobie z kryzysami? Porady ilustrowane są przykładami konkretnych par i ich problemów. Zawierają ćwiczenia, które będą pomocne w codziennym zmaganiu się z miłosnymi rozterkami. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Maria Rotkiel
  • 2014
  • 1
  • 330
  • 210
  • 145
  • 9788375547672
  • 9788375547672
  • ZBEKL

Recenzje czytelników

Dwoje to nie tłok

Ocena:
Autor:
Data:
Aby kupić książkę "Nas dwoje, czyli miłosna układanka..." zachęciły mnie dwie rzeczy. Po pierwsze - autorka. Wypowiedzi Pani Rotkiel w mediach są dla mnie niezwykle pokrzepiające oraz dające wiele do myślenia. Kolejną sprawą, która była dla mnie istotna przy wyborze lektury była tematyka. Te dwie kwestie sprawiły, że sięgnęłam w księgarni po tę pozycję bez zastanowienia.
Nie myliłam się - książka okazała się być tak bardzo życiowa i pragmatyczna, że mogę śmiało powiedzieć ... że wiele mi uzmysłowiła.
Zdałam sobie sprawę, że bycie z drugim człowiekiem wymaga nie tyle poświęceń, co przede wszystkim oddania się tej drugiej osobie, a może przynieść to wspólne, wymierne korzyści dla obu stron.
Dzięki tej książce stwierdziłam, że... dwoje to nie tłok. Da się być z kimś i jednocześnie zachować siebie, swoją indywidualność, swoje hobby, marzenia, swoje ja.
Gorąco polecam tę pozycję wszystkim, bo książka pisana jest przystępnym językiem, bez psychologicznego żargonu, nie zawsze zrozumiałego dla osoby niewykwalifikowanej w tym kierunku.
Polecam gorąco!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Nas dwoje, nas troje

Ocena:
Autor:
Data:
Poradniki psychologiczne budzą moje mieszane uczucia i raczej rzadko po nie sięgam, w tym przypadku siłą napędową okazała się postać Autorki.
Pani Maria Rotkiel jest znanym i cenionym psychologiem, zawsze z ciekawością słucham jej wypowiedzi, czy konsultacji. Jest bardzo konkretna i poukładana, co zdecydowanie widać w jej książce „Nas dwoje czyli miłosna układanka”.

Książka podzielona jest na rozdziały, a w każdym z nich oprócz „teorii” znajdujemy studium przypadków prawdziwych ludzi ... zadanie do wykonania oraz krótkie podsumowanie. Bardzo podobała mi się taka forma.
Książka Marii Rotkiel to swoisty przewodnik dla osób szukających swojej drugiej połowy, pasującego doń „puzzla”. Co prawda, swoją drugą połówkę już mam i nie szukam nowej, ale było kilka rozdziałów, które mnie zaciekawiły.
Znajdziecie tutaj informacje jak szukać i znaleźć odpowiedniego partnera, jak sobie radzić z zakochaniem, jak budować wzajemne relacje i związek partnerski, jak cieszyć się miłością i seksem, czy też jak dbać o związek i jak radzić sobie z problemami czy konfliktami. A także jak poradzić sobie z rozstaniem i nie utrzymywać związku „na siłę”.

W poradniku znajdziecie odpowiedzi na swoje pytania, a także zadania, które pomogą wam lepiej się poznać, zaakceptować, poprowadzą drogą do zrozumienia i akceptacji drugiej osoby, nawet zredukują smutek po rozstaniu i pomogą odzyskać równowagę. Mnie ujęły pudelki ze swoistymi złotymi myślami, które są wplecione w tekst. Bardzo mądre i trafiające do czytelnika.

Pomimo, że generalnie poradnik nie jest skierowany do mnie, bo mam już swój pasujący puzzle, z którym jestem ponad 15 lat, przeczytałam go z ciekawością i zainteresowaniem. Jest tam dużo informacji, które pomagają zrozumieć siebie, docenić swoją wartość, które ukazują jak się zachować w wielu sytuacjach. Kryzysy i kłótnie zdarzają się w każdym związku i tutaj otrzymałam wiele informacji, których potrzebowałam.

Poradnik „Nas dwoje czyli miłosna niespodzianka” jest napisany lekko i ma przystępną formę. Zadania są ciekawe i pomagają zainteresowanym otworzyć się i zrozumieć siebie. Autorka zrobiła na mnie wrażenie swoim profesjonalizmem, a Wydawnictwo – perfekcją wydania. Polecam!

http://markietanka-mojeksiazki.blogspot.com/2014/05/nas-dwoje-czyli-miosna-ukadanka-jak.html
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena