Koszyk 0
Opis:
Wrota do Imperium Anryjskiego zostały otwarte! W Imperium Anryjskim pozornie wciąż coś się zmienia, ale w sprawach najważniejszych czas stoi w miejscu od tysiąca lat. Wysokie rody toczą gierki o władzę, a zakony magów, które pociągają za większość sznurków, knują, ile wlezie. Jednak to już ostatnie lata stagnacji - cisza przed burzą. Dla namiestniczki Enrissy, kobiety twardej i wykształconej ... oraz dla rządzonego przez nią magicznego świata Anry zbliża się chwila wypełnienia starożytnego proroctwa. Wszystko sprzysięgło się przeciw władczyni i bliska jest już zagłada podległych jej ziem. Czy Enrissie uda się uniknąć katastrofy? Czy wygra z podstępnymi wrogami? Bogato wykreowany świat, wiarygodna psychologia postaci – „Namiestniczka”, pierwszy tom epickiej trylogii fantasy, to pełna magii opowieść w stylu mistrzów gatunku. Arena dla opisywanych wydarzeń jest quasisredniowieczna kraina Anry, zasiedlona przez niezwykłe istoty. Wiera Szkolnikowa (ur. 1980). W roku 2001 wyszła za mąż i wyjechała do Kanady. Tam skończyła studia, w wolnym czasie tworząc gry RPG. Cały czas chciała jednak przede wszystkim pisać, tworzyć własne fantastyczne światy. Z tego pragnienia wzięła się „Namiestniczka”, pierwsza książka o Imperium Anryjskim. Powieść została wydana, ale świat Anry nie zmieścił się w jednym tomie, Szkolnikowa napisała więc drugi i trzeci. W chwili obecnej wychowuje starszego syna i dwójkę bliźniaków, (co można uznać za swoistą odpowiedz wszechświata) i pracuje nad kolejna książką. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Wiera Szkolnikowa
  • 2011
  • 0
  • 824
  • 194
  • 124
  • 97883-7648-5287
  • 9788376485287
  • ZA1F9

Recenzje czytelników

Drzwi do świata Suremu już OTWARTE...

Ocena:
Autor:
Data:
Świat Wiery Szkolnikowej zadziwia, pochłania, wprost wciąga w swoje objęcia! "Namiestniczkę" czyta się dla przygody, relaksu, poprawy nastroju; akcja pełna napięć, szybkości i przepięknego klimatu. Czytając to dzieło WIDZIAŁAM. I to cały ten świat, intrygi bohaterów, ich wzloty i upadki, pragnienia, marzenia i TO, co daje im rzeczywisty los. Serdecznie polecam! WARTO !
Iwona
Czy ta recenzja była przydatna?

Książka warta przeczytania!

Ocena:
Autor:
Data:
Książka pt.; ,,Namiestniczka" to I tom Trylogii Suremu o Imperium Anryjskim. Autorem tej powieści jest Wiera Szkolnikowa. Ta rosyjska pisarka to debiutantka na rynku wydawniczym. Zanim zajęła się pisaniem ksiażki tworzyła gry RPG.
Powieść Szkolnikowej to wyśmienite epickie fantasy. Przybliża czytelnikowi dzieje wielkiego Imperium, życie zawodowe i osobiste namiestniczki Enrissy oraz wiele intryg na wyskokim szczeblu ... Książka została napisana bardzo prosty i przystępnym dla każdego językiem. Narracja zamieszczona w ,,Namiestniczce" jest spójna. Bardzo wygodny jest podział na rozdziały i pod rodziały. Fabuła zawsze przenosi w inny świat. W porównaniu do innych pozycji tego typu Trylogia Suremu wypada bardzo korzystnie. Akcja jest wartka i po każdym rozdziale pozostaje jakieś "nie domówienie" dzięki któremu każdy chce czytać dalej aby dowiedzieć się jak potoczą się losy ulubionego bohatera. Każdy człowiek znajdzie w tym I tomie coś dla siebie. Cena książki,zważywszy że książka została nie dawno została wydana, jest bardzo dobra.
Sądzę, że ,,Namiestniczka" to dobry wybór zarówno dla dojrzałych fanów literatury, ze względu na wiele intryg jak i dla młodszych czytelników. Młodzieńca może zafascynować wiele historii miłosnych, dzięki czemu powieść jest bardziej interesująca. Polecam książkę miłośnikom dobrej fantasy!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena