Koszyk 0
Opis:
Tom 2 serii Na Zawsze Opowieść mężczyzny o miłości, która daje siłę do walki o szczęście i o życie... W życiu Connora Blacka były tylko praca dla konsorcjum, którym kieruje, i kobiety - na jedną noc. Miłość, bliskość, czułość to bajki, w które przestał wierzyć. Aż pojawiła się młoda malarka Ellery i tchnęła w niego nowe życie. Ale los wystawił ich miłość na najwyższą próbę. Przyniósł Connorowi nowe cierpienie i strach, że straci ukochaną - na zawsze ... SANDI LYNN w 2013 roku samodzielnie opublikowała powieść Na Zawsze, pierwszą z serii, i w ciągu kilku tygodni sprzedała 150 000 e-booków. Wszystkie 3 tomy Na Zawsze (Ona, Razem) - to bestsellery "New York Timesa". Sandi Lynn to jedyne nowe nazwisko wśród uznanych mistrzów na szczycie list. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Amber
 • miękka
Mniej Więcej
 • Sandi Lynn
 • 2014
 • 1
 • 320
 • 205
 • 130
 • 97883-24151813
 • 9788324151813
 • ZBNNH

Recenzje czytelników

Uwielbiam...

Ocena:
Autor:
Data:
Czytając "Na zawsze" tom 1 myślałam, że nie ma wspanialszej historii, wspanialszej książki. Teraz już wiem - myliłam się. Jest coś bardziej fascynującego, bardziej oszałamiającego - "Na zawsze. Ona" tom 2 - jest to ta sama historia dwojga ludzi, ale widziana oczami jego - Connora. Historia przepiękna, pełna troski, bólu, rozczarowań, walki z przeciwnościami losu i siły, wytrwałości, które prowadzą do pełnego ukojenia zakończenia. Myślałam, że zabierając się za książkę ... której tajemnice już są mi znane, brak będzie mi w niej fascynacji, emocji, oczekiwania - ale nie, pomyłka. Fascynacja, emocje towarzyszące każdej stronie, każdemu wersowi - aż chce się ją czytać. A czyta się ją tak jakby nie znało się zakończenia. Kibicowałam bohaterom tak, jakbym nie znała finiszu ich przygody, a przecież jest to ta sama opowieść, tyle, że widziana z innej perspektywy... Kocham :) Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Na zawsze. Ona

Ocena:
Autor:
Data:
Connor Black to apodyktyczny, arogancki mężczyzna. Liczy się dla niego tylko praca oraz seks ze swoimi stałymi kochankami. Jego życie się zmienia, kiedy spotyka Ellery. Connor przez cały czas ucieka przed miłością, lecz ta młoda kobieta zburzyła jego dotychczasowe, spokojne życie. Bohater myślał, że tylko miłość jest dla niego wyzwaniem, lecz kiedy okazuję się, że kobieta, którą kocha jest chora, musi zmierzyć się ze swoimi problemami, obawami oraz przeszłością ... która niezwykle komplikuje mu życie.

„Na Zawsze. Ona” jest drugą częścią trylogii. Pierwsza książka skończyła się bardzo obiecująco i nie mogłam doczekać się kontynuacji. Kiedy zaczęłam czytać tę książkę, poczułam smutek i wielkie rozczarowanie, gdyż ta książka kontynuacją nie jest. „Na Zawsze. Ona” to powieść przedstawiona z perspektywy bohatera!

Początkowo Connor bardzo mnie rozczarował, szczególnie jego relacje z kobietami. Jest przedsiębiorcą z wielką charyzmą i moim zdaniem powinien być bardziej stanowczy. Ma wiele zasad odnośnie seksu i tego, co potem, jednak, kiedy dochodzi do konfrontacji nie wie, co powiedzieć i to Elli odwala za niego robotę i spławia napalone panny.

Książkę czytam bezpośredni po pierwszym tomie i dlatego bardzo dotkliwie odczułam dublowanie scen. Oczywiście ta książka wnosi wiele informacji i to bardzo ważnych, lecz rozmowy Connora i Elli były skąpo opisane. Obie części tworzą bardzo dobrą książkę i dopełniają się całkowicie. Oczywiście dowiedziałam się wielu nowych i miłych informacji, które mnie zadowoliły.

„Na Zawsze. Ona” to miła i sympatyczna książka. Relacja Connora jest z pewnością barwniejsza i ciekawsza. Polecam ! Gwarancja miło spędzonego wieczoru, bez większych zmartwień.
4-/6
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena