Koszyk 0
Opis:
Nasza historia się zakończyła ale nasza podróż trwa. Ponieważ zawsze będziemy żyć na krawędzi, aż do śmierci. Kilka miesięcy wcześniej Camryn i Andrew, spotkali się w autobusie w drodze donikąd. Zakochali się w sobie i dowiedli, że gdy dwoje ludzi jest sobie przeznaczonych, los znajdzie sposób by ich połączyć. Teraz, w niecierpliwie oczekiwanej kontynuacji "Na krawędzi nigdy" Camryn i Andrew oddają się w pełni swej miłości do muzyki, pełnymi garściami czerpiąc z życia ... tak jak sobie to obiecywali. Ale kiedy wydarza się tragedia, ich związek wystawiony zostaje na ostateczną próbę. O ile Camryn próbuje zagłuszyć swój ból, to Andrew podejmuje śmiałą decyzję - żeby ich życie wróciło na dawny tor, muszą znowu wyruszyć w drogę. Razem odnajdą namiętność, przygody i wyzwania których nie spodziewali się w najśmielszych snach. „Jesteś moim światem – wyszeptałem. - Mam nadzieję, że nigdy o tym nie zapomnisz. - Nigdy nie zapomnę – odpowiedziała. - Ale gdyby z jakiegoś powodu tak się zdarzyło, mam nadzieję, że znajdziesz sposób, by mi o tym przypomnieć. - Zawsze.” Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Filia
 • miękka
Mniej Więcej
 • J.A. Redmerski
 • 2014
 • 1
 • 448
 • 195
 • 130
 • 978-83-7988-119-2
 • 9788379881192
 • ZBFCI

Recenzje czytelników

na krawędzi...

Ocena:
Autor:
Data:
Druga cześć przygód Camryn i Andrew. Po przeczytaniu pierwszej z radością i ochotą sięgnęłam po kolejną. i się nie rozczarowałam Pełna emocji, uniesień i namiętności. Strata dziecka nie tylko nie zniszczyła miłości tych dwojga ale jeszcze ją wzmocniła.Udowodnili czytelnikom, że są w stanie przeżyć wszystko.
Czy ta recenzja była przydatna?

Życie na krawędzi

Ocena:
Autor:
Data:
Po lekturze „Na krawędzi nigdy” nie było mi łatwo dojść do siebie. Autorka pozostawiła mnie z rozdartym sercem, rozbudzoną ciekawością i mętlikiem w głowie. I choć wiedziałam, że kontynuacja powieści przyniesie mi odpowiedzi na większość nurtujących mnie pytań, nie przypuszczałam, że ponowne spotkanie z bohaterami będzie tak niepowtarzalnym doświadczeniem.

Historia rozpoczyna się kilka miesięcy po operacji Andrew. Chłopakowi udało się wygrać jedną z najważniejszych bitew ... ale to nie wszystkie prezenty jakie sprawił mu los, gdyż ten najwspanialszy w niedługim czasie ofiaruje mu Camryn. I choć przyszłość maluje się w kolorowych barwach, młodzieniec ma świadomość, że jego życie wkroczyło na nowe tory i nadszedł czas trudnych i ważnych decyzji. Dla swojego anioła o niewyparzonej buzi jest gotów na każde poświęcenie, ale kiedy los postanawia zadrwić z nich obojga, wybór między pragnieniami a powinnościami nie jest już taki prosty i oczywisty.


„Na krawędzi zawsze” to kolejna podróż po Stanach Zjednoczonych, pozwalająca zatoczyć koło i wrócić do punktu wyjścia. To długa i wyboista droga, którą bohaterowie muszą przebyć, aby dokonać ostatecznych rozrachunków z przeszłością i stworzyć fundamenty na przyszłość. To także zmagania z własnymi słabościami, demonami, lękami i przeciwnościami losu. Weryfikacja marzeń i dostosowanie ich do posiadanych możliwości. Słodko-gorzka przygoda, w której czasem trzeba cofnąć się dwa kroki w tył, by móc iść do przodu.

Młodzi bohaterowie rozpoczynają nowy etap w swoim życiu, dorastają, ale to wcale nie przeszkadza im pozostać w zgodzie z własnymi przekonaniami i potrzebami. Popełniają błędy, zdarza im się działać impulsywnie i ulegać emocjom, ale to tylko dodaje im wiarygodności. Ich kreacja jest tak realistyczna, że spokojnie mogliby być naszymi sąsiadami. Dużym plusem jest dwutorowa narracja i śledzenie wydarzeń z perspektywy każdego z nich. Dająca możliwość obserwacji ich reakcji na rozwój wypadków oraz ewolucji zaistniałej między nimi relacji.

Historia Camryn i Andrew to niewątpliwie romans, ale nie taki który ocieka lukrem i wywołuje mdłości. To opowieść o dwojgu ludzi, których drogi krzyżują się aby wprawić ich serca w jeden rytm. Pełna wzlotów, upadków i obietnic bez pokrycia. Dzieje miłości, która nadaje życiu sens, uskrzydla, a jednocześnie zmusza do twardego stąpania po ziemi.

Lekki styl autorki sprawia, że książkę czyta się w błyskawicznym tempie i nie sposób się od niej oderwać. Pisarka szybko wzbudza ciekawość czytelnika, a potem umiejętnie ją podsyca sprawiając, że rozstanie z lekturą jest prawie niemożliwe. Pozornie prosta historia okazała się zaskakującą, fascynującą opowieścią o podejmowaniu trudnych decyzji, popełnianiu błędów, poświęceniu i życiu, w które wkrada się miłość i namiętność. Nie ckliwa, nie nasycona wyznaniami, a mimo wszystko pokazująca potęgę uczucia, które nie w słowach, lecz w czynach się objawia.

„Na krawędzi zawsze” to jedna z tych książek, które na długo pozostają w pamięci. Poruszająca do głębi i wywołująca morze różnorodnych emocji i wrażeń. Zmuszająca do refleksji, przemyśleń i dająca nadzieję. Jeżeli nie boicie się wystawić na ciężką próbę swojej wrażliwości, narazić głowy na mętlik, a serce na tachykardię, to ta lektura jest dla Was.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena