Koszyk 0
Opis:
W życiu dziewczyny ze złamanym przez miliardera sercem pojawia się drugi mężczyzna. I wciąga ją w wir niebezpiecznej gry wielkich korporacji, ryzykownych interesów i rodzinnej zemsty... Tajemniczy miliarder Jeremiah Hamilton wyrwał dwudziestoczteroletnią Lucy Delacourt ze sprali niepowodzeń, jakim było jej życie. Wciągnął w wir dominacji, mrocznych fantazji erotycznych i w ekstrawagancki świat najbogatszych. Bezpieczna w ramionach wpływowego protektora, Lucy uwierzyła ... że wreszcie znalazła swoje miejsce. Aż do chwili, gdy wypowiedziała o dwa słowa za dużo... Odtrącona przez mężczyznę, którego kocha, Lucy nie ma jednak czasu na rozpacz. Niebezpieczny Lucas Hamilton chce zemścić się na bracie za to, że ukradł mu rodzinne imperium. Porywa Lucy... Czy Jeremiah przyjdzie jej z pomocą? Czy Lucy ulegnie drugiemu mężczyźnie, który zawsze dostaje to, czego zażąda? Powieść O dwa słowa za dużo odsłania kolejne mroczne tajemnice mężczyzny, który zawsze dostaje, to czego zażąda. I rozpala wyobraźnię dalszą historią burzliwego związku dziewczyny, która odkrywa swoje najgłębsze pragnienia, i władczego mężczyzn, który nie wybacza zdrady. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Amber
 • miękka
Mniej Więcej
 • Sara Fawkes
 • 2013
 • 1
 • 304
 • 205
 • 130
 • 9788324148554
 • 9788324148554
 • ZBDSA

Recenzje czytelników

polecam

Ocena:
Autor:
Data:
dużo lepsza niż 1 część. trzyma w napięciu do samego końca. nie przesadzona jeśli chodzi o sceny erotyczne, super
Czy ta recenzja była przydatna?

polecam

Ocena:
Autor:
Data:
Polecam 2 tom książki "Na każde jego żądanie" chociaż szczerze bardziej podobał mi się 1 tom. W 2 części trochę za dużo było akcji, bojek i ucieczek. Autorka bardziej chciała stworzyć chyba kryminał niż powieść erotyczną, ale mimo wszystko czytało się dobrze, a akcja wciąga.
Książka spodoba się wszystkim miłośniczkom love story z udziałem bogatych, przystojnych mężczyzn ... którym mimo tragicznych przeżyć z dzieciństwa z pomocą niewinnej kobiety udaje się pokonać mroczne demony :)
Lekka powieść na samotne wieczory (góra dwa, bo czyta się bardzo szybko) pozwalająca przenieść się na chwilę w krainę skrytych marzeń.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena