Koszyk 0
Opis:
Raven, młoda Amerykanka o parapsychicznych zdolnościach, ucieka na koniec świata - przed niechęcią i uprzedzeniami. W mrocznych Karpatach spotyka Mikhaila, księcia Karpatian - ginącej pradawnej rasy. Tylko Raven może ocalić go przed nim samym i rozświetlić noc spowijającą jego duszę. Tylko Mikhail może uleczyć jej rany i obdarzyć wieczną miłością. Łączy ich wyrok przeznaczenia i potęga uczucia. Lecz przeciwko sobie mają tych, w których budzą lęk i nienawiść. Którzy nie spoczną ... póki Karpatianie nie znikną ze świata śmiertelników... Najnowsza książka Christine Feehan Streeg Game na liście bestsellerów. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Amber
 • miękka
Mniej Więcej
 • Christine Feehan
 • 2010
 • 1
 • 360
 • 205
 • 130
 • 978-83-2413-6-025
 • 9788324136025
 • Y6840

Recenzje czytelników

Mroczny książę...

Ocena:
Autor:
Data:
Od czasu do czasu mam ochotę na gorący romans z niegrzecznym i naznaczonym jakiś piętnem mężczyzną. Kiedy w moje ręce wpadła książka Christine Feehan, tytułowaną na okładce królową romansu paranormalnego nie mogłam się powstrzymać i z nadzieją na niezapomniane wrażenia 'weszłam” do świata „Mrocznego księcia”

Książka opowiada historię Reven, która po ciężkiej pracy szuka odpoczynku i ukojenia w dalekich Karpatach. Tam przypadkowo zwraca na siebie uwagę Michaiła ... mężczyzny niebezpiecznego i skrywającego mroczne tajemnice. Ich znajomość ma burzliwy początek, a każde kolejne spotkanie doprowadza główną bohaterkę do sytuacji bez wyjścia. Reven okazuje się dla Michaiła ostatnią deską ratunku, ale czy przymusem i podstępem można zdobyć serce kobiety ?

Karpatianie to wymierająca rasa, która boryka się z problemami przyrostu naturalnego oraz brakiem partnerek dla mężczyzn, którzy z upływem lat samotności tracą zdolność odczuwania emocji i wrażliwość, a przez to zwiększają ryzyko przemiany w prawdziwe bestie. Legenda głosi, że tylko życiowa partnerka jest w stanie uratować Karpatianina przed upadkiem, ale skąd brać te partnerki skoro narodziny dziewczynek w tej społeczności należą do rzadkości ?

Zaczęło się ciekawie. Michaił okazał się mężczyzną z charakterem, twardo stąpającym po Ziemi, uparcie dążącym do wytyczonego celu. Miał w sobie dzikość i wszystkie niezbędne atuty do zrobienia wrażenia na kobiecie. Reven- przeciętna dziewczyna z niezwykłymi zdolnościami, które powodują, że w swoim towarzystwie czuje się najlepiej, trochę zagubiona. Ma świadomość, że z niektórymi mężczyznami wygrać się nie da, jednak temperament nie pozwala jej poddać się bez walki. Między bohaterami iskrzyło od samego początku i z każdą stroną powieści napięcie wzrastało żeby znaleźć swój koniec w sypialni.

Książka napisana jest lekkim i prostym językiem, który sprawia, że tempo czytania jest bardzo szybkie. Muszę przyznać, że autorce udało się stworzyć bardzo plastyczne i pobudzające wyobraźnię opisy scen erotycznych. Sex wisi w powietrzu nawet kiedy bohaterowie są zajęci rozmową, ale to, co jest fajne przez kilka czy kilkanaście stron w rozciągnięciu na całą książkę robi się nudne. Tak, bohaterowie przez większość fabuły siedzą w łóżku. Po kilku rozdziałach miałam dość, spodziewałam się czegoś więcej, oczywiście był wątek seryjnego mordercy ale miałam wrażenie, że bohaterowie bardziej skupiają się na sobie niż na istniejącym zagrożeniu.

Schematyczna fabuła, ale w przypadku romansów paranormalnych nie spodziewam się nieoczekiwanych zwrotów akcji, napięcia, które wbiłoby mnie w fotel czy refleksji, które zmusiłby mnie do głębokich przemyśleń. Nie, czytając książki tego gatunku liczę na lekką przyjemną i niewymagającą lekturę, która umili mi wieczór. Niestety mimo fajnego początku i „plastycznych” zdolności autorki zostałam skazana na nudę i rozczarowanie. Dobrnęłam do końca, bo nie podaje się łatwo, a mój upór nie pozwala mi zostawiać niedokończonych spraw, ale kiedy zamknęłam książkę poczułam radość z zakończenia przygody z twórczością Pani Feehan

Książkę mogę polecić czytelnikom dorosłym, wielbicielom literatury erotycznej, lubiących gorące sceny i bardzo dużo sexu przedstawionego w bardzo obrazowy sposób, bez wulgaryzmów czy pozostawiający niesmak. Natomiast jeżeli nadmiar sexu to dla Was za dużo i nie przepadacie za erotycznym napięciem w każdej chwili,to poświcie czas na inną lekturę
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Mroczny Książę

Ocena:
Autor:
Data:
Mroczny Książę” opowiada historię Michaiła, księcia pradawnej, wymierającej już rasy Karpatian, który zmęczony swoją nieśmiertelną egzystencją, postanawia popełnić samobójstwo. W ostatniej chwili w jego myśli wdziera się kobieta. Raven posiada parapsychiczne zdolności, a chcąc wykorzystać swój dar, pomaga ujmować groźnych przestępców... nie stroni jednak od grzebania w cudzych myślach. Tym razem jednak, nie ma pojęcia, z kim zadarła. Jak to bywa w tego typu powieściach ... ta dwójka zakochuje się w sobie, jednak los bezustannie rzuca im kłody pod nogi i nie pozwala cieszyć się sobą.
Dla mnie książka jest warta przeczytania. Jest w niej o oddaniu, chęci bycia z tą jedyna osobą i oddania za nią życia. Szkoda że naszym życiu jest tak mało miłości i oddania. W książce jest też dużo scen erotycznych, które niektórym osoba mogą przeszkadzać (choć ja uważam że to samo życie).Ja polecam tą książkę, ale to wy musicie zdecydować czy chcecie przeżywać historie z Raven i Michaiłem.


Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena