Koszyk 0
Opis:
Drugi tom nowej sagi autorki bestsellerowych "Kwiatów na poddaszu". Siedemnastoletnia Heaven Leigh Casteel otwiera kolejny rozdział swego życia, przenosząc się do babci Gillian i jej znacznie młodszego męża, Tony'ego Tattertona. Tony, właściciel zabawkowego imperium Tatterton Toys, jest człowiekiem zamożnym i powszechnie szanowanym. Dla Heaven, obciążonej traumą dzieciństwa spędzonego w nędzy i upodleniu pośród dzikich wzgórz Zachodniej Wirginii, a potem koszmaru ... jakiego doświadczyła w przybranej rodzinie, nowe miejsce wydaje się rajem. A jednak Farthingale Manor, pełna przepychu posiadłość, w której wreszcie może żyć w dostatku, wkrótce narzuca dziewczynie swój ponury, gotycki klimat. Pewnego dnia Heaven, błądząc w zielonym labiryncie wielkiego ogrodu, natyka się na maleńki domek, jakby żywcem wyjęty z bajek. I jak w bajce, spotyka tam swoją nową miłość - Troya, młodszego brata Tony'ego, zadeklarowanego samotnika i odludka. Troy, choć zrazu niechętnie, dopuszcza ją do swojego życia i romans w cieniu labiryntu zaczyna rozkwitać. Dokąd zaprowadzą tych dwoje poplątane ścieżki? Po mistrzowsku opowiedziana współczesna baśń z zaskakującymi zwrotami fabuły. "The Times Magazine" Fenomen popularności V.C. Andrews trwa nieustannie od czasu wydania "Kwiatów na poddaszu". Książki autorki, tworzące prawie dwadzieścia bestsellerowych serii, osiągnęły łączny nakład ponad 106 milionów egzemplarzy i zostały przetłumaczone na dwadzieścia dwa języki. "Mroczny anioł" to druga część nowego cyklu, którego kolejne tomy wkrótce ukażą się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Virginia C. Andrews
  • 2014
  • 480
  • 185
  • 125
  • 978-83-7839-724-3
  • 9788378397243
  • ZBCMN

Recenzje czytelników

Nowy świat Heaven Leigh Casteel

Ocena:
Autor:
Data:
Myślę, że najlepszą recenzją dla tej książki będzie fakt, że przeczytałam ją w ciągu jednego dnia. Powieści V.C. Andrews mają to do siebie, że całkowicie pochłaniają odbiorce, podobnie było z tą książką. Heaven staje przed nowymi ludźmi, sytuacjami, przed zupełnie nową rzeczywistością, która po pewnym czasie ją przytłacza. Heaven dorasta i uświadamia sobie wiele rzeczy, za wszelką cenę dąży do wyznaczonych sobie celów, wciąż myśląc o przeszłości, rodzinie i Wzgórzach Strachu ... które przyciągają ją jak magnes. Każda z nowych postaci wprowadza do powieści jakąś tajemnicę, zagadkę i pewnego rodzaju obawę...Akcja książki toczy się szybko, jest pełna nieoczekiwanych wydarzeń, więc z całą pewnością nie będziecie znudzeni lekturą.
Powieść ta z całą pewnością sprawi, że odbiorca niejednokrotnie poczuje zaskoczenie, smutek, ale także chwilę radości, myśląc, że Heaven wreszcie znalazła swoje długo wyczekiwane szczęście, nic nie jest jednak albo czarne albo białe. Serdecznie zapraszam do świata Heaven Leigh Casteel, życzę miłej lektury:)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Super się czyta

Ocena:
Autor:
Data:
Wielkie nieba jak ja się dobrze bawiłam przy tej drugiej części. Świetnie napisana powieść - niczym nie ustępująca pierwszej - trzyma poziom na bardzo wysokim pułapie. Jak można się było spodziewać od początku czarująca V. C. Andrews pobawi się oczekiwaniami i wyobrażeniami swoich czytelników. Wodzi nas za nos, myli tropy, odkrywa karty. Wszystko oczywiście ku naszej uciesze ... bo przy jej książkach po prostu znika się na długie godziny i śledzi ten na poły realistyczny na poły bajkowy świat ze zdumieniem małego dziecka.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena