Koszyk 0
Opis:
Naucz się mowy ciała, której tajniki podniosą twoją pewność siebie w kwestiach związków: *Zrozum płeć przeciwną. *Dowiedz się jak czytać kluczowe sygnały niewerbalne. *Poznaj istotę kontaktu wzrokowego. *Przekonaj się, czy mowa ciała znaczy to samo dla niego co dla niej.
 • Rebis
 • twarda
Mniej Więcej
 • Allan Pease
 • 2012
 • 1
 • 156
 • 225
 • 155
 • 978-83-7510-844-6
 • 9788375108446
 • ZAFG2

Recenzje czytelników

Mowa ciała w miłości - B.A. Pease

Ocena:
Autor:
Data:
"Mowa ciała w miłości" to kolejny poradnik napisany przez parę ekspertów w dziedzinie stosunków międzyludzkich i mowy ciała. Swego czasu z przyjemnością przeczytałam "Mowę ciała w pracy" - dowiedziałam się paru ciekawych rzeczy, a kilka z nich wykorzystałam.

Jako długoletnia mężatka przeczytałam "Mowę ciała w miłości" z czystej ciekawości i ubawiłam się przy niej, ale korzystać z porad nie będę.
Podręcznik skierowany jest bardziej do singli ... którzy zaczynają lub kontynuują poszukiwania swojej drugiej połowy. Ułatwi im odczytywanie sygnałów werbalnych i niewerbalnych wysyłanych przez stronę przeciwną - czerwonych i zielonych świateł, które wszyscy emitujemy.
Z poradnika można się dowiedzieć, jak zachęcić lub zniechęcić potencjalnego partnera do siebie gestami, jak flirtować, jak wysyłać sygnały dotyczące naszej otwartości na dalszą znajomość, jak odbierać gesty osobników płci przeciwnej.
Jednak końcowe podsumowanie zawsze jest jedno - kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa. Jesteśmy różni i nigdy do końca kobieta nie zrozumie mężczyzny i vice versa - przemawia przeze mnie doświadczenie, a ilustruje je świetna rycina obrazująca wyrażanie emocji przez kobiety i mężczyzn (str.135) - niezłe, prawda? :)
Poradnik został bardzo ładnie wydany, jest jasny i przejrzysty, a wewnątrz rozdziały ozdobione są śmiesznymi obrazkami, które sprawiają, że książkę świetnie się czyta.
W poradniku wszystkie informacje podane są w prostej, jasnej i dowcipnej formie - "Mowa ciała w miłości" może stanowić świetny prezent dla drugiej osoby, która lepiej zrozumie sygnały, które jej wysyłamy - a przynajmniej zacznie się nad nimi zastanawiać.
Życzę udanej zabawy i eksperymentowania z poradnikiem państwa Pease :)
http://markietanka-mojeksiazki.blogspot.com/2012/02/mowa-ciaa-w-miosci-ba-pease.html
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena