Wirtualny doradca
facebook
promocje
 

50,68 zł

59,90 zł

Oszczędzasz: 9,22 zł
(15%)

Chwilowo niedostępne

Interdyscyplinarny podręcznik komunikacji interpersonalnej! Kompendium wiedzy o komunikowaniu się między ludźmi pisane z perspektywy psychologicznej, a także socjokulturowej i filozoficznej. Zawiera bogaty i trafny wybór tekstów naukowych i popularnonaukowych z zakresu komunikacji werbalnej i niewerbalnej. W książce omówiono m.in.: rozwijanie umiejętności posługiwania się słowem, docieranie do tajemnicy twórczej mocy języka, interpretację zachowań niewerbalnych, mowę ciała, międzynarodowy słownik gestów, rolę dotyku, różne style ekspresji u kobiet i u mężczyzn, rozwijanie umiejętności słuchania, odkrywanie własnych barier komunikacyjnych, samospełniające się proroctwa interpersonalne,

specyfikę komunikacji w przyjaźni, rodzinie, z bliskim partnerem, komunikację międzykulturową. Podręcznik został napisany z myślą o studentach psychologii, socjologii, kulturoznawstwa, pedagogiki. Dzięki atrakcyjności tematów i przystępnemu językowi może wzbogacić wiedzę każdego zainteresowanego własnym rozwojem i polepszeniem kontaktów z ludźmi.

Pokaż więcej >

Poinformuj społeczność:

Informacje dodatkowe

Tytuł Mosty zamiast murów. Podręcznik komunikacji interpersonalnej
Autor John Stewart
Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowe PWN
Oprawa miękka
Rok wydania 2010
Numer wydania 4
Liczba stron 616
Długość [mm] 237
Szerokość [mm] 170
ISBN 978-83-01-145-132
EAN 978830114513205
Indeks ZA341

Słowa kluczowe

Użyj spacji aby rozdzielić słowa, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy. więcej »

Oceniasz: Mosty zamiast murów. Podręcznik komunikacji interpersonalnej