Koszyk 0
Opis:
Moje ulubione zwierzęta to książeczka edukacyjna o zwierzętach dla dwulatków i trzylatków. A do tego z nalepkami wielokrotnego użycia. Tego jeszcze nie było! Małe pociechy odkryją na rozkładówkach tej pięknej książki 9 różnych scenerii przedstawiających środowiska naturalne zwierząt: domowe podwórko, wiejską zagrodę, kwitnącą łąkę, las europejski ... afrykańską sawannę, afrykańską dżunglę, amerykańskie stepy, krąg polarny, pejzaż górski. Zadaniem malucha jest naklejenie w odpowiednich sceneriach ponad 40 zwierząt-nalepek wielokrotnego użytku. Dodatkowo dziecko pozna nazwę każdego zwierzęcia, bo nalepki są podpisane, jak w małej encyklopedii. Piękne rysunki o łagodnych zaokrągleniach i ciepłych kolorach są dostosowane do wrażliwości najmłodszych dzieci. Dynamiczne i różnorodne kompozycje pobudzają wyobraźnię, poszerzają wiedzę i zwiększają radość z zabawy. Dzięki specjalnemu powlekanemu papierowi nalepki można naklejać wielokrotnie, co sprawi, że zabawa trwać będzie w nieskończoność!   Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Tamara Michałowska
  • 2015
  • 16
  • 235
  • 165
  • 978837791-401-4
  • 9788377914014
  • ZCW5X
  • 1-3 lata, 4-6 lat

Recenzje czytelników

Moje ulubione zwierzęta

Ocena:
Autor:
Data:
,,Moje pierwsze naklejanki. Moje ulubione zwierzęta" to publikacja, które zadowoli każdego malucha, bo kto z nas nie lubi zwierząt? Podobnie, jak w ,,Moje pierwsze naklejanki. Brum, brum!" strony są grubsze i śliskie. Dzięki książeczce poznamy zwierzęta domowe, te, które mieszkają na sawannie, na łące, gospodarskie, największych przyjaciół człowieka, morskie, pluszowe oraz konie.

Wewnątrz książeczki znajduje się około 40 naklejek wielokrotnego użytku. Są one podpisane nazwą ... Dodatkowo znajdziemy informację, na której stronie daną rzecz należy nakleić. Zarówno obrazki, jak i naklejki są bardzo kolorowe, kolory są żywe, wyraziste.

Warto zaopatrzyć się w ,,Moje pierwsze naklejanki. Moje ulubione zwierzęta", gdyż cena nie jest zbyt wysoka, biorąc pod uwagę jakość wykonania. Razem z dzieckiem można także układać historie do tego, co widzimy na ilustracjach, a także rozmawiać o różnych zwierzętach.

Moja ocena: 5/6
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

świetna

Ocena:
Autor:
Data:
Rysowanie ścieralnymi pisakami do tablic i wycieranie twórczości jest naszym ulubionym zajęciem od razu po malowaniu farbkami. „Moje ulubione zwierzęta” to książeczka ze śliskimi stronami oraz naklejkami, które można wykorzystać do stworzenia własnych opowieści o zwierzakach. Wielkim plusem zeszytu są śliskie strony, estetyczne ilustracje, które zachęcają do kolorowania ścieralnymi pisakami (można kupić w sklepach papierniczych). Dzięki tej publikacji dzieci poznają podstawowe zwierzęta ... ich miejsce zamieszkania, będą ćwiczyły motorykę małą podczas przyklejania naklejek.
Książkę polecam wszystkim przedszkolakom oraz uczniom pierwszych klas szkoły podstawowej. Dzięki temu zeszytowi dzieci będą mogły ćwiczyć umiejętność posługiwania się pisakiem, rysowania. Możliwość ścierania i rysowania sprawia, że nauka ważnych umiejętności zmienia się w przyjemną zabawę. Minusem jest brak pisaka (trzeba kupić samodzielnie, aby wykorzystać do rysowania).
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena