Koszyk 0
Opis:
Moja pierwsza Biblia to 26 krótkich historii biblijnych dla najmłodszych, które rozwijają wrażliwość i wyobraźnię dzieci. Barwne ilustracje zainteresują małych czytelników, a opisy pozwolą na wprowadzenie dzieci w świat Pisma Świętego. Ta piękna książka może być prezentem na Boże Narodzenie lub inne okazje, zwłaszcza gdy wraz z książką podaruje się maluchowi czas na wspólne czytanie najpiękniejszej opowieści…
Mniej Więcej
  • 30
  • 200
  • 227
  • 978-83-7516-2-21-9
  • 9788375162219
  • Y3036
  • 1-3 lata, 4-6 lat

Recenzje czytelników

Moja pierwsza Biblia

Ocena:
Autor:
Data:
Moja pierwsza Biblia to książka skierowana do najmłodszych dzieci autorstwa Piotra Krzyżewskiego. Zawiera 26 króciutkich historyjek biblijnych, dzięki którym maluszki w przystępny sposób będą mogły przyswajać Słowo Boże.
Przygodę z Biblią na pewno warto zacząć od najmłodszych lat. To od nas, rodziców dzieci po raz pierwszy dowiadują się o Bogu. Czasem jednak brakuje nam pomysłów na przekazanie tak ważnych informacji i wówczas warto sięgnąć po fachową literaturę ... Fachową w sensie adekwatną do wieku i potrzeb dziecka.
Moja najmłodsza, kilkuletnia córka, jest tą książeczką zachwycona. Bardzo spodobały jej się kolorowe ilustracje, których jest bardzo wiele. To głównie one zachęcają dzieci do sięgnięcia po tę właśnie książeczkę. Córce czytam ja, a że tekst jest bardzo krótki nie nudzi jej, wręcz przeciwnie, mojego czytania słucha z wielką uwagą. Opowieści, mimo, że niezbyt długie, w pełni odzwierciedlają faktyczne wydarzenia biblijne i w przystępny sposób budują w maluszkach świadomość chrześcijańską.
Bardzo zainteresował mnie niecodzienny spis treści, w którym tak właściwie brak treści. Spis ten stanowią tylko i wyłącznie obrazki, po obejrzeniu których można domyślić się czego oczekiwać otwierając książkę na numerze strony spod obrazków. Jak dla mnie bomba!
Na końcu książki znajduje się natomiast praktyczny wykaz skrótów.
Myślę, że od tej właśnie lektury maluchy powinny rozpocząć przygodę z Pismem Świętym. Informacje jakie się w niej znajdują są w zupełności wystarczające dla kilkulatka. Bazując na nich w przyszłości będą miały wspaniały fundament do poszerzania swej wiedzy i odkrywania kolejnych tajemnic jakie kryje Biblia.
Myślę, że nie muszę nikogo specjalnie zachęcać do zwrócenia uwagi na prezentowany egzemplarz. Oceniam go bardzo pozytywnie i polecam bo warto ;)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Biblia dla dzieci - SUPER!

Ocena:
Autor:
Data:
Biblia napisana prostym językiem - zrozumiałym dla małego dziecka. Ładne, kolorowe ilustracje.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena