Koszyk 0
Opis:
Czy można być dwiema kobietami jednocześnie - jedną na jawie, drugą we śnie? Czy spełnienie marzeń zawsze trzeba okupić najwyższą ceną? Pewnego pięknego popołudnia Jessica na spacerze w parku spotyka mężczyznę z marzeń. Niespodziewanie nadchodzi burza i piorun razi Jessicę. Dziewczyna budzi się w szpitalu - ale jako Lauren, ukochana żona i matka czworga dzieci. W nocy budzi się znowu jako Jessica, dziewczyna bez zobowiązań - zakochana w mężczyźnie, który uratował jej życie w parku ... Jessica chce za wszelką cenę wrócić do swojego życia. Przerażają ją mroczne sekrety luksusowej kobiety, którą teraz jest. Ale droga do zwyczajnego szczęścia okaże się usłana tragediami. Magiczny debiut pełen serca i duszy dla fanów Cecelii Ahern i Sophii Kinselli. Amazon.uk Ta niezwykła, pełna ciepła, śmiechu i łez powieść Melanie Rose miała też niezwykłą historię. Opublikowana na własny koszt przez autorkę, została wybrana przez słuchaczy BBC Radio 4 jedną z najlepszych książek roku i kupiona przez brytyjskiego wydawcę Cecelii Ahern, który zainwestował w wielką kampanię reklamową. Polski przekład ukazuje się w miesiąc po premierze światowej. Czytaj dalej >> << Zwiń
  • Amber
  • miękka
Mniej Więcej
  • Melanie Rose
  • 2009
  • 1
  • 312
  • 210
  • 148
  • 978-83-241-3369-7
  • 9788324133697
  • X3182

Recenzje czytelników

super

Ocena:
Autor:
Data:
Rewelacyjna książka, bardzo wciągająca, szybko się czyta.
Czy ta recenzja była przydatna?

Przeczytaj!

Ocena:
Autor:
Data:
Książka warta przeczytania, daje do zastanowienia nad sobą , postępowaniem swoim i innych. Uczy, żeby zbyt szybko nie oceniać ludzi.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena